آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: ناپدید شدن مکرر دی وی دی درایو لپ تاپ hp pavilion dv6700

h.ghaznavi

کاربر
2012-10-21
78
439
سلام
لپ تاپ فوق درایو نوریشو نمی شناخت (نه تو ویندوز و نه موقع بوت). تو دیواس منیجر ata channel ها رو پاک کردم و بعد از ری استارت ویندوز و نصب مجدد اونها توسط خود ویندوز، درایو سی دی شناخته شد. اما بعد از ری استارت مجدد دوباره رفت. این کارو چند بار تکرار کردم باز هم به همین منوال بود. ویندوز رو عوض کردم تاثیری نداشت. درایو سی دی شو عوض کردم باز هم همینطوریه. بایوس ورژن f33 رو براش آپدیت کردم، باز هم فایده نداشت. خواهش می کنم راهنمایی کنید.

jaxtor

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2008-06-29
1,664
18,383
سلام
لپ تاپ فوق درایو نوریشو نمی شناخت (نه تو ویندوز و نه موقع بوت). تو دیواس منیجر ata channel ها رو پاک کردم و بعد از ری استارت ویندوز و نصب مجدد اونها توسط خود ویندوز، درایو سی دی شناخته شد. اما بعد از ری استارت مجدد دوباره رفت. این کارو چند بار تکرار کردم باز هم به همین منوال بود. ویندوز رو عوض کردم تاثیری نداشت. درایو سی دی شو عوض کردم باز هم همینطوریه. بایوس ورژن f33 رو براش آپدیت کردم، باز هم فایده نداشت. خواهش می کنم راهنمایی کنید.

دوست عزیز تنظیمات ستاپ را به حالت دیفالت دراورید و سپس اتصالات درایو نوری را چک کنید یعنی درایو را باز کرده و بعد از تمیز کردن اتصالات دوباره جا بزنید و نتیجه را اعلام کنید

با تشکر

h.ghaznavi

کاربر
2012-10-21
78
439
انجام دادم نشد که بشه!
مشکل دیگش هم اینه که اصلا با سی دی بوت نمی شه!

بالا