آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: HP4530s پاور میشود ولی تصویر اصلا ندارد

a.ferdosi

کاربر
2013-12-16
184
297
تهران
با سلام
لپ تاپ فوق پاور میشود ولی تصویر اصلا نداره
چراغ CAPSLOCK شروع به چشمک زدن میکنه بدون اینکه قطع شود
بعداز مدتی فن سیستم با دوربالا شروع بکارمیکنه
سیستم خاموش نمیشه و باید باطری رو دربیاریم
بنظر دوستان ایراد از کجاست؟

a.ferdosi

کاربر
2013-12-16
184
297
تهران
با سلام وتشکر
پروگرامر در دسترس فعلا ندارم تا یکی تهیه کنم ولی دست بکار شدم وبعد از بازکردن پیچهای هیت روی چیپ گرافیک که بازکردم و دوباره بستم سیستم بصورت زیر تغییر کرد:

چراغ CAPSLOCK شروع به چشمک زدن میکنه ولی فقط 5 دفعه بافاصله 2ثانیه

چراغ مربوط به وایرلس واینترنت بالای کیبورد دائم روشن میمونه وبا زدن کلیدکنارشون خاموش نمیشه

بعداز آن فن سیستم با دوربالا شروع بکارمیکنه

سیستم با کلید پاور خاموش میشود

ولی تصویر هنوزهم اصلا نداره

درضمن باتغیر دادن دور پیچها هیت سینگ به حالت قبل برمیگرده و تغییر مجدد به همین حالت فعلی

چه ارتباطی وجود داره؟ آیا نیاز به هیت دادن داره؟

لطفا راهنمایی کنید

آخرین ویرایش:

محمد سخی پور

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2010-05-25
546
2,309
فردیس کرج
دوست عزیز اگر پروگرامر ندارید بایوس رو بدید یکی از همکاران که پروگرامر دارند براتون رایت کنند ، اگر جواب نگرفتید چیپ گرافیک روریبال کنید به احتمال90% جواب می گیرید،نتیجه رو اعلام کنید.

a.ferdosi

کاربر
2013-12-16
184
297
تهران
با سلام
من یک آی سی بایوس جدید به همون شماره دقیقا رایت کردم ولی بدتر از قبل شد پاور نمیشه و فقط چراغ کنار سوکت آداپتور شروع به چشمک میزنه
ولی بایوس خودشو با برنامه قبلی خودش گذاشتم به حالت قبل دراومد (چراغ CAPSLOCK شروع به چشمک زدن میکنه ولی فقط 5 دفعه بافاصله 2ثانیه

چراغ مربوط به وایرلس واینترنت بالای کیبورد دائم روشن میمونه وبا زدن کلیدکنارشون خاموش نمیشه )

درضمن چیپ گرافیکم هیت گرفتم فرقی نداشت فایلی که آی سی بایوسو رایت کردم همینی که توانجمن بود که در در ضمن مدل لپ تاپ 4540s کا اصلاح میکنم

آخرین ویرایش:

a.ferdosi

کاربر
2013-12-16
184
297
تهران
دوست عزیز اگر پروگرامر ندارید بایوس رو بدید یکی از همکاران که پروگرامر دارند براتون رایت کنند ، اگر جواب نگرفتید چیپ گرافیک روریبال کنید به احتمال90% جواب می گیرید،نتیجه رو اعلام کنید.
با سلام
من یک آی سی بایوس جدید به همون شماره دقیقا رایت کردم ولی بدتر از قبل شد پاور نمیشه و فقط چراغ کنار سوکت آداپتور شروع به چشمک میزنه

ولی بایوس خودشو با برنامه قبلی خودش گذاشتم به حالت قبل دراومد (چراغ CAPSLOCK شروع به چشمک زدن میکنه ولی فقط 5 دفعه بافاصله 2ثانیه

چراغ مربوط به وایرلس واینترنت بالای کیبورد دائم روشن میمونه وبا زدن کلیدکنارشون خاموش نمیشه )

درضمن چیپ گرافیکم هیت گرفتم فرقی نداشت فایلی که آی سی بایوسو رایت کردم همینی که توانجمن بود مدل لپ تاپ 4540s که اصلاح میکنم

بالا