آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

آموزشی: مشکلات همکاران عزیز در تبلت

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

morteza.m

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-11-14
80
335
سلام تبلت چینی دارم نه تصویر دارد نه لایت ولی روشن میشه قسمت لایت دیود وایسی 6پایه لایت داغ می کرد تعویض کردم یکی دیگر دارم تصویر ندادرد

msmp2

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2012-11-28
357
807
اگز ممکن هست براتون... نحوه جدا کردن تاچ از ال سی دی رو توضیح بدید که خیلی نیازمند هستم به این موضوع

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: abady

banehjok

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2006-10-31
221
555
اگز ممکن هست براتون... نحوه جدا کردن تاچ از ال سی دی رو توضیح بدید که خیلی نیازمند هستم به این موضوع

سلام

دوستان براي جدا كردن تاچ از ال سيي دي مي تونييد با هيت ملايم كه گرماش زيادنباشه اينقدر گرم كنييد تا چسب بين تاچ و ال سي دي گرم بشه بعد اهسته تاچ رو مي تونييد جدا كنييد

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,827
ایران
سلام
دوست عزیز این مشکل رو لطفا اول ار نظر نرم افزار بررسی کنید و بعد اگر مطمئن شدین سخت افزاری هست بعدا در بخش سخت افزار مطرح کنید. البته اگر تخصص تعمیرات دارید.
و مشکل بعد اینکه این تاپیک های عمومی خلاف مقررات هست. باید برای هر ایراد و مدل تبلت برای خودتون تاپیک مستقل بزنید. به همین دلیل این تاپیک رو مجبورم ببندم
با تشکر

msmp2

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2012-11-28
357
807
به صورت گفتاری میدونم باید هیت بگیرم تا جدا شه.. منتها دقیقشو کسی نگفته.. برای مثال واسه هیت دادن چیپ ها تو سایت به صورت دقیق فاصله درجه زاویه توضیح داده شده که هر کسی به راحتی حتی بدون دیدن میتونه اونو واسه خودش مجسم کنه....

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا