آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

کمک برای ساخت لوپ فلزیاب آنتنی

gallardo1

کاربر
2008-11-20
136
160
www.doctormob.com
سلام دوستان من یک فلزیاب انتنی از شرکت طلا جویان اسیا دارم amd 110 که کارش خوبه و من ازش راضی هستم
یکی از مزیت هاش اینه که لوپ هم میخوره مانند فلز یاب های پی ای خودمون
خود شرکت لوپ متوسط را 300 و بزرگ را 400 هزار تومن داره میفروشه وگرونه میخوام ببینم کسی بلده سیم پیچ این جور دستگاه ها چه طور درست می شه؟؟؟؟؟
به گفته شرکت در حالت عادی موقع کار با لوپ خود شرکت صدا یک سره هست و قتی یه جسم نزدیک میکنیم صدا تعقیر میکنه
خودم دیمی ی دونه وصل کردم اما اصلا هیچ تاثیری روی دستگاه نداشت نمیدونم شاید مدار خاصی توی لوپ باشه؟؟؟؟؟
اگه کسی بلده خوشحال میشم به ما هم بگه شاید بشه درستش کرد
:bs_iloveyou:

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: aliavr

meysamm

Banned
2008-08-22
399
579
عزيزم فكر نمي كنم كارايي داشته باشه.
وفكر مي كنم شبيه سيستم هاي bfo كار مي كنه كه وقتي شما دو سر سيم پيچ رو به مدار وصل مي كنيد فركانسي توليد مي شود كه باعث ايجاد صدا در دستگاه مي شود وقتي اين سيم پيچ در مجاورت فلز قرار مي گيرد باعث تغيير فركانس مي شود و همين امر باعث تغيير در صداي دستگاه ميشود.اين سيم پيچ مي تواند به هر چيز ديگري جز فلز هم حساسيت نشان دهد .مثل حفره و رگه و مواد ريز و جنس زمين و....
اگر تونستيد خودتون اون رو بسازيد خوبه وگرنهاگه ميخواين هزينه كنيد و اون رو بخريد پيشنهاد مي كنم اين كا را نكنيد چون كاري نيست كه ارزش اينقدر هزينه رو داشته باشه
موفق باشيد

آخرین ویرایش:

gallardo1

کاربر
2008-11-20
136
160
www.doctormob.com
راستش اول که بازش کردم وقتی مدار داخلش را دیدم گفتم که اشغاله
ولی وقتی باهاش کار کردم دیدم تفکیکش حرف نداره وقتی میزاری روی طلا تو خونه ی به این بزرگی اونمم اپارتمانی یه انگشتر خیلی کوچیک را بین اون همه وسایل پیدا میکته از 4 متری روبه رو اما عمق هنوز نگرفتم شرکت گفته 4 متر میگه با همین لوپم مثل انتن عمق 4 متر را میزنه میزنه

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: aliavr

spirit.fm68

کاربر
2012-02-23
83
113
راستش اول که بازش کردم وقتی مدار داخلش را دیدم گفتم که اشغاله
ولی وقتی باهاش کار کردم دیدم تفکیکش حرف نداره وقتی میزاری روی طلا تو خونه ی به این بزرگی اونمم اپارتمانی یه انگشتر خیلی کوچیک را بین اون همه وسایل پیدا میکته از 4 متری روبه رو اما عمق هنوز نگرفتم شرکت گفته 4 متر میگه با همین لوپم مثل انتن عمق 4 متر را میزنه میزنه

عزیزم من ifalcon110 با حدود 3 تومن گرفتم که هم انتنه هم بوق انتنش کار درسته ولی کویلش اصلآ تغییر صدا نداره اگرم بخوای بخری 300 تومن ازت کلاهبرداری میکنن.میخوای بگم توی کویلش چیه...باشه میگم:لوله پولیکا که دورش منظم سیم انتن تلویزیون با روکش و مخلفاتش بستن و وقتیم به حتی یه اتوبوس هم بگیری تغییر صدا رو اصلآ متوجه نمیشی حتی اگه کویل رو هوا تکونم بدی صداش کم و زیاد میشه

بالا