آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: روشن نشدن سامسونگ wave II با کلید پاور

erfanjon74

VIP+ افتخاری
کاربر
2013-12-24
824
828
گرمسار
درود بر همه اساتید
گوشی سامسونگ ویو 2
به دستم رسیده که ضربه خورده و تاچ و ال سی دی اش شکسته قابش هم تعطیل شده تقریبا
کلید قرمز که برای قطع تماس هست کار پاور گوشی رو هم انجام میده که خراب شده و گوشی پاور نمیشه. ولی با شارژر گوشی روشن میشه و بالا میاد که تصویرش پرش داره و خط خطیه

روی کلید پاور اون طلایی رنگ هاش نصفش کنده شده بقیه اش مونده من لحیم زدم روش گرفت... اتصال میدم باز هم روشن نمیشه احتمال داره مسیرش خراب شده باشه ...
کسی از دوستان نقشه مدارش رو داره مسیر کشی کنم کلید پاور رو ؟؟

کسی از دوستان قیمت تاچ و ال سی و دی و قابش رو داره ؟

با تشکر

erfanjon74

VIP+ افتخاری
کاربر
2013-12-24
824
828
گرمسار
دوستان تورو خدا نقشه این گوشی رو برام بذارید دکمه پاور رو مسیر کشی کنم

مهدی امجدی

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2009-12-25
2,476
19,505
ایران
با درود
دوست بزرگوار ، توی نت گشتم ولی متاسفانه نقشه آن موجود نبود
برای سویچ پاور هم بهتر است سویچ شکسته را خارج کنید و سویچ مشابه بگیرید و جایگزینش کنید
ولی کلا تعمیر اینجور وسیله ارزش ندارد زیرا شما فرمودید تاچ شکسته - ال سی دی شکسته - قاب شکسته - حالا برفرض اینها را هم بگیرید از کجا معلوم برد سالم باشد این جور قطعات که به این سبک آسیب می بینند حتی اگر استارت بخورند و بشه باهاش مکالمه انجام داد ولی جلوتر متوجه میشید مثلا بلوتوس کار نمیکند یا دوربین و یا وای فای و ... کار نمیکند اون موقع است که ...
پایدار باشید

erfanjon74

VIP+ افتخاری
کاربر
2013-12-24
824
828
گرمسار
با درود
دوست بزرگوار ، توی نت گشتم ولی متاسفانه نقشه آن موجود نبود
برای سویچ پاور هم بهتر است سویچ شکسته را خارج کنید و سویچ مشابه بگیرید و جایگزینش کنید
ولی کلا تعمیر اینجور وسیله ارزش ندارد زیرا شما فرمودید تاچ شکسته - ال سی دی شکسته - قاب شکسته - حالا برفرض اینها را هم بگیرید از کجا معلوم برد سالم باشد این جور قطعات که به این سبک آسیب می بینند حتی اگر استارت بخورند و بشه باهاش مکالمه انجام داد ولی جلوتر متوجه میشید مثلا بلوتوس کار نمیکند یا دوربین و یا وای فای و ... کار نمیکند اون موقع است که ...
پایدار باشید
درود بر شما
همه جای این گوشی رو الان درست کردم و کار میکند و من مجبورم با شارژر به بدبختی گوشی رو روشن کنم . تیکه طلایی رنگ کلید پاور کنده شده اگر نقشه اش می شد این مشکل رو هم بر طرف می کردم.
با تشکر از شما

بالا