آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

فارسی ساز n70 جدید

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,824
ایران
فارسی ساز ( منو ) ان 70 با قابلیت های جدید.

1_حجم بسیار کم
2_اضافه کردن زبان فارسی و عربی به writing langoage (برای نوشتن اس ام اس فارسی)
3_نصب آسان ( با پسوند sis )

فایل اول برای n70 m
فایل دوم برای ان 70 ساده

پیوست‌ها

nekooee

مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,824
ایران
با سلام

دوست عزیز این برنامه تست شده است. کار خاصی نباید انجام بدید فقط باید برنامه رو نصب کنید و سپس گوشی را ری استارت کنید. موارد محدودی دیدم که کاربرها گفتند کار نکرده و چون از نزدیک دسترسی به گوشی ها نداشتم نتونستم چک کنم اما روی بعضی از گوشی ها هم جواب نمیده. در قسمت نوشتن اس ام اس بعد از نصب این برنامه باید گزینه فارسی اضافه شده باشه!
یادتون نره که حتما باید گوشی رو ری استارت کنید

این نکته رو هم اضافه کنم چون فونت گوشی از حروف فارسی پشتیبانی نمیکنه این حروف رو به صورت مربع نشون میده وقتی به صورت جدا تایپ شوند ولی در گوشی گیرنده درست دیده می شوند و همچنین با نصب فونت می تونید این مشکل رو برطرف کنید

در منوی زبانها هم کلممه فارسی ممکنه نمایش داده نشه و یک سطر خالی باشه که همون رو باید انتخاب کنید موقع نوشتن برای فارسی

اگر فایل اول رو نصب کردید جواب نداد فایل دوم رو نصب کنید

آخرین ویرایش:

nekooee

مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,824
ایران
با این فونت هم مشکل حروف فارسی حل میشه و دیگه مربع نشونشون نمیده. می تونید نصب کنید. اما توصیه می کنم در مموری کارت نصب کنید که اگر مشکلی پیش آمد گوشی بالا بیاد و بتونید حذفش کنید

پیوست‌ها

• 231.7 کیلوبایت بازدیدها: 286

nekooee

مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,824
ایران
دوست عزیز اینها خیلی قدیمیه دیگه چیزی براشون نیست. و این که گذاشتم بک آپ گرفته شده از یک گوشی که منوهاش فارسی شده فکر نمیکنم روی گوشی شما جواب بده

aahf

کاربر
2013-05-01
1
0
خیلی سعی کردم گوشیمو فارسی کنم امیدوارم جواب بده . متشکرم عباس . نصب کردم جواب داد فقط حروفهای گ پ ... را دسترسی ندارم به هر ترتیب سپاسگزارم

آخرین ویرایش:
بالا