آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: مشکل فراموشی رمز ترسیمی

hamiiid62

کاربر vip
vip
کاربر
2012-08-22
210
878
تهران- جمهوری
سلام دوست گرامی... من معمولا این تبلت ها رو هارد رسیت میکنم.... ولی کلیه اطلاعات حافظه داخلیش پاک میشه..
1-دستگاه رو خاموش کرده..
2- کلید منفی (_ ) ولوم را چند ثانیه نگه داشته و بعد دکمه پاور را نگه دارید.
3-خواهید دید که بر روی صفحه تصویر یک ربات اندروید ظاهر خواهد شد که به پشت دراز کشیده، درب آن باز شده و قطعات درونی آن قابل مشاهده هستند.با استفاده از دکمه های کم و زیاد کردن صدا می توانید میان گزینه های این بخش جابجا شوید تا گزینه Recovery mode را بیابید.
4-
برای ورود به ریکاوری مود دکمه پاور را فشار دهید. با انتخاب این گزینه به زودی ربات اندرویدی با یک مثلث قرمز بر روی صفحه ظاهر خواهد شد.
5-
حال با پایین نگه داشتن دکمه پاور و یک بار تپ کردن دکمه زیاد کردن صدا، به Android system recovery وارد خواهید شد.
6-
برای پاک کردن کامل اطلاعات و برگشت دستگاه به تنظیمات کارخانه ای، با کلید های کم و زیاد کردن صدا گزینه wipe data / factory reset را انتخاب کرده و با دکمه پاور آن را فعال کنید.
به همین ترتیب در صفحه بعد عبارت Yes – erase all user data را انتخاب و دکمه پاور را بزنید. دستگاه به حالت کارخانه ای خود بر خواهد گشت و تمامی اطلاعات شما پاک خواهند شد.
در ضمن وارد شدن به بوت تبلت ها باهم تفاوت دارند ... من اکثر mtkها رو با منفی (-) ولوم و پاور وارد شدم ... اگر احیانا جواب نداد ( +) مثبت ولوم و پاور ..... یا دکمه گرفتن عکس و پاور را امتحان کنید.... موفق باشید.

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,827
ایران
سلام
دوست عزیز مشکل شما نرم افزاری بوده نباید در قسمت تعمیرات سخت افزار مطرح میکردید. تاپیک شما منتقل خواهد شد تا دقایقی دیگر
لطفا رعایت کنید

mosaffa

VIP+ افتخاری
کاربر
2010-11-08
1,277
7,205
صومعه سرا
سلام و ادب
ضمن تشکر از دوستان با فشردن دکمه پاور و ولوم مثبت وارد منویی میشویم که 22 ایتم داره البته به زبان چینی و فکر میکنم منوی تست تبلت باشه و با لمس کردن تک تک انها یکسری عملیات انجام شده در نهایت در جلوی آیتم گزینه OK برنگ سبز ظاهر میشود و هیچ گزینه ای برای ریست قابل مشاهده نیست.ممنون میشم راهنمایی کنید.

mosaffa

VIP+ افتخاری
کاربر
2010-11-08
1,277
7,205
صومعه سرا
بله با Factory Reset هم میشه اینکار و کرد ولی احتمالا بدون اون قضیه هم بشه Pattern برداشت،با فکتوری ریست کل sms ، contact هم ریست میشه.

سلام و ادب
محبت میکنید راهکارتون رو ارائه کنید؟.ممنون میشم

hamiiid62

کاربر vip
vip
کاربر
2012-08-22
210
878
تهران- جمهوری
دوست عزیز من با روش بالا امروز یه mtk دیگه رو هم ریست کردم، اما متاسفانه این مدلی که شما دارین رو یادم نیست تا حالا ریست کردم یا نه. اما این روش هم تو یه سایت چینی نوشته بود امتحانش کن....
1-خاموش کردن دستگاه
2-زدن و نگه داشتن کلید + و - ولوم
3-زدن دکمه پاور
4-رفتن روی حالت فکتوری ریست و ok کردن.
اگر امکان داشت از صفحه ای که بعد از روش +ولوم و پاور اومد ، یه عکس بذارین.ممنون.

arash_nekooee

کاربر
2012-08-21
3
13
اگر اکانت گوگل ادد کرده باشید بعد از 5 بار forgotten password میاد و با انتخاب اون و مراجعه به میلتون مشکل حله،البته اگر ادد نکرده باشید هم شاید بشه مشکل رو حل کرد

aghtxp

کاربر
2013-04-11
4
2
با سلام من در همین مدل با نگه داشتن کلید پاور و ولوم + وارد صفحه ای میشوم که ربات خوابیده و مثلث خطر روی درب آن میباشد ولی با هیچ کلیدی از این مرحله عبور نمیکند بعبارت دیگر با هیچ روشی وارد منو نمیشود لطفا راهنمایی فرمائید. با تشکر فراروان

بالا