آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: روشن نشدن هارد 120 مکستور

erfanjon74

VIP+ افتخاری
کاربر
2013-12-24
824
828
گرمسار
سلام به خدمت دوستان گل و دوستداشتنی این انجمن که واقعا با صبر حوصلشون پاسخ میدن ... عرض کنم که بنده یه هارد 120 مکستور دارم که آی دی ای هست و روشن نمیشه... آی سی اسموس L7250 رو هم عوض کردم جواب نداد... به نظر شما ایراد از کجای این برد هست؟؟ و اینکه من چجوری ولتاژ گیری کنم و بفهمم کجاش خرابه/>؟؟ میشه راهنمای من باشید؟ اصلا از برد هارد سر در نمیارم لطفا اگر ممکنه منت سرم بگذارید و وقت بذارید برای این حقیر و مرحله به مرحله نحوه تست این برد رو توضیح بدید اگه میشه با عکس بهتره... تشکر ویژه از همه دوستان

erfanjon74

VIP+ افتخاری
کاربر
2013-12-24
824
828
گرمسار
از مدیر این انجمن هم درخواست دارم عاجزانه که این پیج رو برای من نبنده و من بتونم ببینم آخه من دو سه تا تاپیک گذاشتم الان میخام باز کنم ببینم دوستان جواب دادن یا نه خطا میزنه و میگه شاید این مطلب برای بالاتر از شما باشد و این حرفا.... عاجزانه تقاضا دارم این تاپیک رو نبندید...

zxcvbn6990

کاربر
2013-06-02
135
273
سلام به خدمت دوستان گل و دوستداشتنی این انجمن که واقعا با صبر حوصلشون پاسخ میدن ... عرض کنم که بنده یه هارد 120 مکستور دارم که آی دی ای هست و روشن نمیشه... آی سی اسموس L7250 رو هم عوض کردم جواب نداد... به نظر شما ایراد از کجای این برد هست؟؟ و اینکه من چجوری ولتاژ گیری کنم و بفهمم کجاش خرابه/>؟؟ میشه راهنمای من باشید؟ اصلا از برد هارد سر در نمیارم لطفا اگر ممکنه منت سرم بگذارید و وقت بذارید برای این حقیر و مرحله به مرحله نحوه تست این برد رو توضیح بدید اگه میشه با عکس بهتره... تشکر ویژه از همه دوستان
درود در مسیر ورودی ولتاژ چند عدد دیود وسلف هست دوست من اونها رو چک کن...

A.R.T

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-04-14
3,172
46,417
ایران
از مدیر این انجمن هم درخواست دارم عاجزانه که این پیج رو برای من نبنده و من بتونم ببینم آخه من دو سه تا تاپیک گذاشتم الان میخام باز کنم ببینم دوستان جواب دادن یا نه خطا میزنه و میگه شاید این مطلب برای بالاتر از شما باشد و این حرفا.... عاجزانه تقاضا دارم این تاپیک رو نبندید...
درود
دوست گرامی: برای استفاده از همه امکانات سایت باید عضو باشید و حق عضویت پرداخت کرده باشید.
ضمنا این قسمت هیچ ربطی به مشکل شما نداشت و نباید این مشکل را اینجا مطرح میکردید.

scorpions

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-10-01
372
1,228
همونطور که جناب taer-1354 فرمودند شما باید استفاده از امکانات سایت حق عضویت پرداخت کنید.شما پایه های آی سی را تست کنید ببینید ولتاژ دارید یا نه.اگر قطعات را تست کرده اید و از سلامت آن اطمینان دارید دیود ها و رگلاتورها را تست کنید.امکان داره بخشی از مدارتون اتصال کوتاه شده باشه و نزاره هاردتون روشن بشه.اگر اتصال کوتاه در بخش ورودی باشه نمیزاره سیستم روشن بشه ولی شما سمت hpu را تست کن ببین اتصال کوتاه داره یا نه

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,824
ایران
تاپیک به بخش مربوط منتقل گردید. دوستانی هم که مشکل دراند لطفا برای مشکلشان تاپیک مستقل باز کنند.
با تشکر

بالا