آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل با نصب فریمور تبلت wintouch R10

morteza...

کاربر
2013-07-20
4
3
سلام خدمت دوستان irantk خوشحالم که به جمعتون پیوستم

دوستان بنده یه تبلت wintouch r10 دارم که تا اونجایی که چک شده و جریان کشی شده مشکل سخت افزاری نشون نمیده شاید هم

مشکل سخت افزاری باشه . . .

حالا اصل مطلب اینجاست که این تبلت یه زمانی خاموش شد بعد یک ساعت که خواسته روشن بشه بر روی لوگوی اندروید گیر کرده

حالا بنده نرم افزار مخصوصش رو که واسه نصب فریمور هست بنام RKBatchTool میباشد رو گرفتم و فریمور های مخصوصشرو به نام

های R10-IVY\1209R10\Y2120R10 با برنامه مذکور تست کردم و مراحلی رو که در عکس میبینید با موفقیت پیش میره اما در اخر

error IDB میده تا اونجایی که بنده سرچ کردم idb مخفف Interface Descriptor Block به معنای رابط توصیف بلوک
با عرض پوزش به دلایلی نشد print screen بگیرم و عکس گرفتم اما عکسش رو نمیدونم چرا انجمن اجازه

نمیده بذارم ارور میده این ارورش Post denied. New posts are limited by number of URLs it may contain and checked if it doesn't contain forbidden words

آخرین ویرایش:
دوست عزیز این تبلت cpu a13 داره از لیو سویت استفاده کن تبلت رو خاموش کن دکمه مثبت رو نگه دار بعد کابل رو وصل کن اگر مشکلی داشتی pm تا نرم افزاروو در اختیارتون قرار بدم

dadashi

کاربر
2007-06-03
1
0
سلام
تبلت r10 من هم همين مشكل را ذارد با لايو سوييت هم هيچ عكس العملي نشان نميدهد. راه حل؟

morteza...

کاربر
2013-07-20
4
3
سلام
تبلت r10 من هم همين مشكل را ذارد با لايو سوييت هم هيچ عكس العملي نشان نميدهد. راه حل؟

بعد از تلاش های خودم بنده به این نتیجه رسیدم که احتمال زیاد مشکل سخت افزاریه

تو این مدل خیلی اینطوری شده اما درست شده ولی تعداد کمی نرم افزاری بالا نیومده مثل تبلت های ما

و تا حالا من ندیدم که کسی تونسته باشه مشکلو حل کرده باشه

دو راه داره یکی ای سی شو پیدا کنی که گیرت نمیاد

دوما بدی به نمایندگی دبی یا نمایندگی اصلی چین واست درست کنن

در ضمن اینطور تبلت ها هیچ شماتیک و اطلاعاتی ندارن این مشکل و بیشتر میکنه

توصیه من اینه دیگه جنس ناشناس نخریم

بالا