آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

درخواست مدار وراهنمایی

elkteronikemodern

VIP+ افتخاری
کاربر
2007-04-15
424
993
سلام به همکاران .من یه مدار میخواستم که باهاش یه امپلی فایر قوی 4 کاناله را تغریه کنم که با ایسی tl494 و mosfet به شماره 70n06 به تعداد 6 عدد درست شده باشد البته فقط قسمت مربوط به tl494 باشه کارم را راه مینداره .:smilie_help:

gadraj

معاون مدیر کل
معاونت انجمن
2007-05-09
5,023
106,550
سلام به همکاران .من یه مدار میخواستم که باهاش یه امپلی فایر قوی 4 کاناله را تغریه کنم که با ایسی tl494 و mosfet به شماره 70n06 به تعداد 6 عدد درست شده باشد البته فقط قسمت مربوط به tl494 باشه کارم را راه مینداره .:smilie_help:
با سلام :
دوست عزيز از درخواست تان فقط ميتونم متوجه بشم كه شما دنبال يك مدار پاورساپلاي هستين حالا با چه ولتاژ و ac يا dc امپلي فاير شما چند واتيه و.......
در ضمن لطفا در تايپ سعي كنيد غلط املايي را قبل از ارسال اصلاح كنيد { تغریه کنم }
در بخش امپلي فاير ها مدار پاوري با ايسي tl494 ارايه شده است .
در صورت لزوم توضيح بيشتر ....
با تشكر .
موفق باشيد .

elkteronikemodern

VIP+ افتخاری
کاربر
2007-04-15
424
993
با سلام :
دوست عزيز از درخواست تان فقط ميتونم متوجه بشم كه شما دنبال يك مدار پاورساپلاي هستين حالا با چه ولتاژ و ac يا dc امپلي فاير شما چند واتيه و.......
در ضمن لطفا در تايپ سعي كنيد غلط املايي را قبل از ارسال اصلاح كنيد { تغریه کنم }
در بخش امپلي فاير ها مدار پاوري با ايسي tl494 ارايه شده است .
در صورت لزوم توضيح بيشتر ....
با تشكر .
موفق باشيد .
سلام استاد عزیز .از توجه شما ممنون.ولت ورودی 12 میباشد و مدار پاور dc به dc است و ولت خروجی که برای ترا نزیستورهای خروجی لازم دارم 30+ و 30_ است و مشکل من فقط در ساخت مدار مربوط به بخش tl494 است

gadraj

معاون مدیر کل
معاونت انجمن
2007-05-09
5,023
106,550
سلام استاد عزیز .از توجه شما ممنون.ولت ورودی 12 میباشد و مدار پاور dc به dc است و ولت خروجی که برای ترا نزیستورهای خروجی لازم دارم 30+ و 30_ است و مشکل من فقط در ساخت مدار مربوط به بخش tl494 است
با سلام :
در يكي از تاپيك هاي بخش امپلي فايرها و همچنين در منابع تغذيه مدار كاملي به همراه فيبر چاپي و ..... قبلا براي درخواست شما اپلود كرده ام نقشه مدارش اين است تاپيك فوق را جستجئ و استفاده نماييد .
البته با ايسي tl494 نيست واين ايسي sg3525 ميباشد كه ارزون تر و كارايي بهتري در اين تيپ مدارها دارد .
با تشكر .
موفق باشيد .

پیوست‌ها

• 55.2 کیلوبایت بازدیدها: 130

elkteronikemodern

VIP+ افتخاری
کاربر
2007-04-15
424
993
با سلام :
در يكي از تاپيك هاي بخش امپلي فايرها و همچنين در منابع تغذيه مدار كاملي به همراه فيبر چاپي و ..... قبلا براي درخواست شما اپلود كرده ام نقشه مدارش اين است تاپيك فوق را جستجئ و استفاده نماييد .
البته با ايسي tl494 نيست واين ايسي sg3525 ميباشد كه ارزون تر و كارايي بهتري در اين تيپ مدارها دارد .
با تشكر .
موفق باشيد .
سلام. شماره پایه ایسی نا مشخص است و بابت نقشه ممنون

gadraj

معاون مدیر کل
معاونت انجمن
2007-05-09
5,023
106,550
سلام. شماره پایه ایسی نا مشخص است و بابت نقشه ممنون
با سلام :
{
شماره پایه ایسی نا مشخص است }
اگه مشكلي داريد در خدمتم ولي در تاپيك اصلي كامل وبا رزوليشن بالاتري اپلود شده است .
با تشكر .
موفق باشيد .

elkteronikemodern

VIP+ افتخاری
کاربر
2007-04-15
424
993
با سلام :
{شماره پایه ایسی نا مشخص است }
اگه مشكلي داريد در خدمتم ولي در تاپيك اصلي كامل وبا رزوليشن بالاتري اپلود شده است .
با تشكر .
موفق باشيد .
سلام استاد عزیز .از این همه عنایت ممنون.من مدار را از روی نقشه و دیتاشیت ساختم و عالی کار میکندو سوال اخر اینکه به جای 70n06 از مشابهات دیگری به فرض z44 و...میتوان استفاده کرد که خروجی در حالتی که زیر بار است افت ولت پیدا نکند ویاباعث سوختن mosfet ها شود

آخرین ویرایش:

gadraj

معاون مدیر کل
معاونت انجمن
2007-05-09
5,023
106,550
سلام استاد عزیز .از این همه عنایت ممنون.من مدار را از روی نقشه و دیتاشیت ساختم و عالی کار میکندو سوال اخر اینکه به جای 70n06 از مشابهات دیگری به فرض z44 و...میتوان استفاده کرد که خروجی در حالتی که زیر بار است افت ولت پیدا نکند ویاباعث سوختن mosfet ها شود
با سلام :
دوست عزيز در نقشه خودش كه mtp75n06 استفاده كرده جريانش بيشتر از اين كه شما گذاشتين {irf70n05 } و نوع BUK455 اگر پيدا كنيد مسلما بهتر از هر دو ي ايناست .
از Z44 اطلاعاتي دم دست ندارم نميتونم نظر دهم .
با تشكر .
موفق باشيد .

بالا