آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

نشناختن سیم کارت در تبلت چینی gold 722 با چیپ allwinner a10

s_ali_m

کاربر
2012-02-06
203
1,077
تهران خ جمهوری
دوست عزیز تو منو setting در قسمت about ببینید در قسمت baseband چی نوشته. احتمالا ماژول gsm رو نمیشناسه. اگر یک تبلت سالم از این نوع دارین بگین راهنمایی کنم چه طور راش بندازین.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: mahdy112

Zirnevis

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2007-08-21
523
3,679
شیراز
سلام دوست عزیز دقیقا همین گزینه uknown هست تبلت سالم اگر پیدا بشه راه حلش چیه ؟

Zirnevis

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2007-08-21
523
3,679
شیراز
مرسی ار راهنمایی های دوستان بالاخره با این ورژن راه افتاد wcdma-3.1y-20121108.1.0.5-a088-dou0308

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: lito

msh.27

کاربر vip
vip
کاربر
2012-09-06
246
832
تهران
درود خدا رو شکر که راه افتاد در اینجور موارد اگه نمونه سالم رو داشته باشید میشه با نصب یه کرنل که ریکاوری داشته باشه اگه کرنل خودشم ریکاوری داشت که بهتر معمولا با یکی از دکمه های ولوم تو لحظه بوت شدن میشه به ریکاوری رفت روی اون سالمه به منوی ریکاروری میروید از رام موجود بک اپ گرفته و روی اون یکی ریستور میکنید

Dashmilad

کاربر vip
vip
کاربر
2009-07-19
12
1
تهرانپارس
درود خدا رو شکر که راه افتاد در اینجور موارد اگه نمونه سالم رو داشته باشید میشه با نصب یه کرنل که ریکاوری داشته باشه اگه کرنل خودشم ریکاوری داشت که بهتر معمولا با یکی از دکمه های ولوم تو لحظه بوت شدن میشه به ریکاوری رفت روی اون سالمه به منوی ریکاروری میروید از رام موجود بک اپ گرفته و روی اون یکی ریستور میکنید

اقا این
کرنل که می گید چی هست این گوشی لعنتی بوتش چینیه هیچی نمیشه فهمید از داخل منوی گوشی نمیشه بک اپ گرفت؟

msh.27

کاربر vip
vip
کاربر
2012-09-06
246
832
تهران
کرنل رو هم مثل رام با برنامه از کامپیوتر انتقال میدن شما اول باید برنامه ای که میشه بهاش به این دستگاه رام تزریق کرد رو پیدا کنی بعد هم کرنل سازگار با استوک رام این دستگاه یه سرچی تو اینترنت بزن با کرنل و رام اشنا بشی من با گوشی و تبلت های چینی زیاد کار نکردم

Dashmilad

کاربر vip
vip
کاربر
2009-07-19
12
1
تهرانپارس
نشناختن سیم کارت در تبلت گوشی y511

کرنل رو هم مثل رام با برنامه از کامپیوتر انتقال میدن شما اول باید برنامه ای که میشه بهاش به این دستگاه رام تزریق کرد رو پیدا کنی بعد هم کرنل سازگار با استوک رام این دستگاه یه سرچی تو اینترنت بزن با کرنل و رام اشنا بشی من با گوشی و تبلت های چینی زیاد کار نکردم

گوشی من هواوی y511 هستش بعد از اینکه روتش کردم می خواستم رمش رو زیاد کنم یه جایی خوندم که باید مموری کارد گوشی رو پارتیشن کرد با برنامه Partition Wizard منم همین کارو کردم ext swap .... رو اضافه کردم
بعدش گوشی رو ریستارت کردم وقتی اومد بالا تو درخواست پین کد بود منم سرگرم کار دیگه بودم پترن رو وارد کردم دیدم که پین کد رو درخواست نکرد و روی انتن یه ضربدر زده و imie و baseband گوشی هم unknown شده کسی می تونه راهنمایی کنه؟

بالا