آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل عدم شارژ در تبلت چینی gold 722 با اداپتور

Zirnevis

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2007-08-21
523
3,679
شیراز
سلام دوستان تبلت چینی مدل gold 722 با پورت usb شارژ میشه و مشکلی نداره ولی با اداپتور شارژ نمیشه و چراغ شارژ چشمک میزنه و تبلت خاموش می کنه وقتی اداپتور وصل میشه مشکل از سوکت شارژ نیست و چون قطعه سوختگی ظاهری نداره و مسیر سوکت هم چیز مشکل داری پیدا نکردم سردرگم شد .

4.jpg

Zirnevis

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2007-08-21
523
3,679
شیراز
سلام دوست عزیز بله چک کردم 2-3 نمونه شارژر مختلف با همون ولتاژ و آمپر مشابه چک کردم

jaxtor

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2008-06-29
1,664
18,383
سلام دوستان تبلت چینی مدل gold 722 با پورت usb شارژ میشه و مشکلی نداره ولی با اداپتور شارژ نمیشه و چراغ شارژ چشمک میزنه و تبلت خاموش می کنه وقتی اداپتور وصل میشه مشکل از سوکت شارژ نیست و چون قطعه سوختگی ظاهری نداره و مسیر سوکت هم چیز مشکل داری پیدا نکردم سردرگم شد .

مشاهده فایل‌پیوست 79531

دوست عزیز با دیدن ظاهری نمیشه که به سوختگی پی برد شما اطراف سوکت شارژ به احتمال زیاد باید دنبال فیوز smd بگردید امکان دارد فیوزهای smd اطراف سوکت شارژ معیوب باشد که باید ان را تعویض کنید و نتیجه را اعلام کنید

با تشکر

Zirnevis

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2007-08-21
523
3,679
شیراز
با تشکر از دوستان مشکل این تبلت مسخره این بود که حتما باید صفحه لاک باشه تا شروع به شارژ کردن بکنه اینم از عجایب ساخت چین .

siasina

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-11-10
304
571
با تشکر از دوستان مشکل این تبلت مسخره این بود که حتما باید صفحه لاک باشه تا شروع به شارژ کردن بکنه اینم از عجایب ساخت چین .

به نظر من تبلت شما نارسایی در جریان شارژ داره
و برای این با صفحه ی لاک شده شارژ میشه که وقتی لاک میشه ال سی دی خاموش میشه و مقدار قابل توجهی از جریان رو آزاد میکنه برای شارژ باتری.

بالا