آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: داغ شدن رمهای گرافیک GTS250

17mousavi

کاربر
2013-02-27
372
737
سلام
اساتید محترم گرافیک GTS250 1G هست که تصویر نمیده و رمهای دور GPU همشون با هم میشن گوله آتش در عرض چند ثانیه!
ظاهرن این فت به شماره 09N03LA که پشت برده قبلن سوخته و بخشی از مدار چاپی رو هم سوزونده که هم فت تعویض شده هم مدار با سیم وصل شده
دمای GPU خیلی از رمها بهتره میشه گفت نرماله
ولی تصویر نداره
به نظرتون برا تعمیرش از کجا باید شروع کنم؟

17mousavi

کاربر
2013-02-27
372
737
سلام
فت تعویض شده و سیم کشی مسیر سوخته هم انجام شده ولی الان رمها میشن آتش و تصویر هم که نمیده!
میشه سوختن فت به چیزی صدمه زده باشه؟

17mousavi

کاربر
2013-02-27
372
737
سلام
مشتری میگه فت سوخته شمارش این نیست که روشه و اینو همینجوری شانسی خودش گذاشته؟؟!!:busted_red:
دوستان یک تک فت گوشه پشت برده و پشتش هیچ فت دیگه ای نیست از دوستان کسی شمارشو میدونه جایگزین کنم (GTS250 1G) در ضمن به نظرتون با جایگزین کردنش مشکل داغ کردن رمها رفع میشه؟ و تصویر میده؟ هر چی دنبال سرویس منوال یا نقشش سرچ کردم چیزی گیرم نیومد.

A.R.T

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-04-14
3,172
46,417
ایران
سلام
مشتری میگه فت سوخته شمارش این نیست که روشه و اینو همینجوری شانسی خودش گذاشته؟؟!!:busted_red:
دوستان یک تک فت گوشه پشت برده و پشتش هیچ فت دیگه ای نیست از دوستان کسی شمارشو میدونه جایگزین کنم (GTS250 1G) در ضمن به نظرتون با جایگزین کردنش مشکل داغ کردن رمها رفع میشه؟ و تصویر میده؟ هر چی دنبال سرویس منوال یا نقشش سرچ کردم چیزی گیرم نیومد.

درود
دوست گلم شما دو کار را انجام دهید
اول یه عکس واضح از دو طرف برد در همین قسمت اپلود کنید
دوم برند و مشخصات کامل گرافیک را اعلام کنید
من یه تعداد دیتاشیت گرافیک اپلود کردم
تعداد دیگه ای هم هست که باید برند و مشخصات فنی گرافیک را بدونم تا ببینم موجود هست یا نه
در اخر شاید از روی عکس بشه فهمید ایراد از چیه
ضمن اینکه این احتمال هست که داغ شدن مربوط به فتی باشه که به اشتباه روی برد نصب شده

17mousavi

کاربر
2013-02-27
372
737
سلام
دوست عزیز کجا دیتاشیت آپلود کردی؟ میشه آدرسش رو لطف کنی؟

17mousavi

کاربر
2013-02-27
372
737
سلام
منظورتون رو متوجه شدم ولی اون جایی که خرد خرد خودت آپولود کردی کجاست؟ لینکشو میگم.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: vhw

17mousavi

کاربر
2013-02-27
372
737
سلام
اینم عکس از دو طرف بورد!
مشتری میگه کارتنش رو نداره که برندش رو بگم.
فتی که قرمز رنگ مشخص کردم دنبال شمارشم اگه از دوستان کسی این گرافیکو داره متشکر میشم یه نگاه برام بندازه ...
2.jpg
روش
1.jpg

بالا