آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: هارد 1ترا سیگیت دیتکت میشه ولی تا روی درایو کلید میکنی باز شه کلا قطع میشه

cifzs

VIP+ افتخاری
کاربر
2008-02-22
493
688
هارد مذکور barracuda و 1000mb است با فریمور cc92و وقتی با تبدیل با لپ تاپ وصل میکنم راحت دیتکت میکنه درایوش هم با ظرفیتش نشون داده میشه ولی تا کلید میکنی باز شه کلا میپره و دیگه شناسایی نمیشه تا دوباره برقش رو قطع کنی و دوباره بزنی.احتمالا مشتری میگه ضربه خورده. من بردش رو یبار هیت گرفتم و جای اتصالات رو هم پاک کردم ولی فایده ای نداشت البته چند تا هارد دارم که اونا هم دقیقا همین مشکلو دارن.در ضمن تبدیلم هم مشکلی نداره با هارد سالم تستش کردم

Zirnevis

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2007-08-21
523
3,679
شیراز
سلام دوست عزیز اگر اطلاعات براشون مهم نیست یک بار از داخل disk managment سیستم درایور رو پاک کنید و دوباره ایجاد کنید و بعد از فرمت بررسی کنید ببینید باز هم مشکل پار برجاست یا خیر

cifzs

VIP+ افتخاری
کاربر
2008-02-22
493
688
بله باز هم مشکل پا بر جاست با سی دی هایرن هم تا میاد فرمت کنه میپره

Zirnevis

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2007-08-21
523
3,679
شیراز
دوست عزیز روی برد قطعه پریدگی ندارید ؟ با دقت نگاه کنید ببینید سوختگی نمی بینید ؟ اگر نمونه برد مشابه دارید از اون کمک بگیرید و با هم مقایسه کنید . با توجه به این که می فرمائید احتمال ضربه خوردگی داره آیا هارد روشن بوده ضربه خورده یا خاموش بوده ؟ اینا چیزایی هست که کمک می کنه شما زودتر به نتیجه برسی

cifzs

VIP+ افتخاری
کاربر
2008-02-22
493
688
برد کاملا سالمه.ضربه رو هم نمیدونم.میشه کاریش کرد؟

jaxtor

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2008-06-29
1,664
18,383
هارد مذکور barracuda و 1000mb است با فریمور cc92و وقتی با تبدیل با لپ تاپ وصل میکنم راحت دیتکت میکنه درایوش هم با ظرفیتش نشون داده میشه ولی تا کلید میکنی باز شه کلا میپره و دیگه شناسایی نمیشه تا دوباره برقش رو قطع کنی و دوباره بزنی.احتمالا مشتری میگه ضربه خورده. من بردش رو یبار هیت گرفتم و جای اتصالات رو هم پاک کردم ولی فایده ای نداشت البته چند تا هارد دارم که اونا هم دقیقا همین مشکلو دارن.در ضمن تبدیلم هم مشکلی نداره با هارد سالم تستش کردم

دوست عزیز ضربه باعث لحیم سردی قطعات روی برد هارد می شود شما ابتدا لحیم سردی را برطرف کنید و برد را باتینر فوری شستشو دهید اگر مشکل برطرف نشد هارد کلا معیوب شده چون بر اثر ضربه سوزن هد باعث خط انداختن روی دیسک می شود و باعث خرابی هارد می شود

با تشکر

hscgroup

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2009-10-05
216
1,461
تهران
www.123parse.com
هارد شما دارای بدسکتور شدید در بخش اولیه می باشد
با دستگاه های تعمیر هارد از جمله سالویشن شاید بتوان مشکل را حل کرد