آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

سوال درموردپایتون

ahmad0551

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2006-10-07
40
14
بندرگناوه

باسلام...من کلیه فایلهای لازم پایتون برای ان 95 8گیگ میخام.جون یک فایل سیس بود که هر3برنامه داخلش بود.اونو نصب کردم ولی هنوز مشکل دارم.اگه جدیدتر وبهتر هست معرفی کنید..
درضمن چون بایدفایلهای قبلی را پاک کنم.دونبال چه اسمی بایدبگردم برای پاک کردنش..منظورم فایلهای پایتون نصب شده روگوشی هستم.تا اونها هستندنمیشه جدیدا رانصب کرد.
باتشکر

ahmad0551

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2006-10-07
40
14
بندرگناوه
من فایل سیس بود که هر3برنامه توش بودنصب کردم.الان میخام .ورژن جدیدتر نصب کنم .نمیزاره..ظاهرا میگه نمیشه آپدیت کردوقبلی باید پاک بشه..اسمشون تو مدیربرنامه هاچیه...؟فقط یک برنامه بودبه اسم پاتیون من پاکش کردم.
مگه نباید این3 باشه..؟

extra power module pack

python for s60

python script shell
برای من نبود یا اسمش چیز دیگه است...
حالا اگه موفق شدم پاکش کنم.بهترین وجدیدترین وبی مشکل ترینش واسه ان 95 8گیگ کدومه؟
باتشکر...ازلطفتون

ahmad0551

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2006-10-07
40
14
بندرگناوه
من اینو ExtraPowerModulePack نمیتونم پاکش کنم...یعنی پیداش نمیکنم.نمیدونم توگوشی اسمش چیه.با این اسم چیزی نبود برای پاک کردن..اگه پیداش کردم میدونم باچه پودر رختشویی پاکش کنم...
دهنمون سرویس پک 3کرده..:mad:

آخرین ویرایش:

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,824
ایران
سلام
دوست عزیز مادل پک و اسکریپت شل باید باشه اما خوب چون شما همه رو با یک فایل sis نصب کردید ممکنه همشون به یک نام در app.manager بود حالا مهم نیست شما سعی کنید ورژن جدید رو نصب کنید اگر ایراد گرفت بعد ببینید با چی مشکل دارید.

در ضمن من توصیه می کنم آخرین ورژن رو به هیچ عنوان نصب نکنید و به جای اون ورژن 1.45 رو نصب کنید.
حتما می دونید که هر ورژن پایتون با برنامه های خودش کار میکنه یعنی برنامه هایی که مثلا برای ورژن 1.45 نوشته شده اند روی ورژن 1.9 کار نمی کنند خوب 90 درصد برنامه های موجود برای 1.45 ساخته شدهاند و شما با نصب ورژنهای بالاتر خودتون رو از این برنامه ها محروم میکنید

این رو هم اضافه کنم که برنامه های پایتون زیاد برنامه های خوبی نیستند و بیشترشون بسیار ضعیف طراحی شدند و رابط گرافیکی و کاربری بسیار پایینی هم دارند ولی خوب بعضی هاشون هم میتونند مفید باشند ولی من که بعد از یک مدت پاکش کردم چون کارایی هاش به دردسرهایی که ایجاد میکرد نمی ارزید. به هر حال بیشتر حافظه داخلی رو اشغال میکنه و همچنین تمامی برانامه هایی که تحت پایتون هستند باید روی حافظه داخلی نصب بشند و اگر مشکلی پیش بیاد مجبورید گوشی رو ریست کنید.

از اینها که بگذریم یک ورژن رو از پایتون من براتون اینجا قرار میدهم که با این ورژن می تونید برنامه ها رو توی مموری کارت هم نصب کنید یعنی فرق نمیکنه که تو مموری کارت نصب کنید یا در حافظه داخلی در هر حال کار میکنه. و ورژن پایتون 1.45 و ورژن مادل پک 4.50 (آخرین ورژن) .

این هم برای سهولت پایتون و اسکریپت شل رو در یک قرار داده.
موفق باشید

پیوست‌ها

ahmad0551

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2006-10-07
40
14
بندرگناوه
ممنون ازتوضیح کامل ومفیدت...حق کاملا باشماست...متاسفانه بایدتو پون مموری نصب بشه...

بالا