آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: کار نکردن جارو برقی الجی مدل VF-4704CEU

xl150

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-10-01
1,393
13,753
USD
با سلام خدمت دوستان عزیز جار برقی ال جی مال خودمه که بچه ها گفتن کار نمیکنه خودم که تستش کردم با زدن دکمه های روی دسته جارو برقی AUTO-0FF-FLOOR-CURTAINچراغ رویروی دسته روشن میشه که فرمان میگیره اما جارو روشن نمیشه چراغ نشانگر روی خود جار هم روشن نمیشه چند بار که با هاشون بازی کردم روشن شد و جارو کار کرد ولی دکمه ها کار نمیکنن وخاموش هم نمیشه دسته جارو که دکمه ها روش بود رو عوض کردم نشدگفتم شاید دکمه ها خراب باشه جار رو باز کردم بردش سالمه اما گویا برنامه ای سی پریده باشه ممنون اگه راهنمای کنید

rodbast90

VIP+ افتخاری
کاربر
2011-08-21
545
1,970
babolsar
بنام خدا
وعرض سلام وخسته نباشید
همکار گرامی
بردش کم خراب میشه اگر هم خراب بشه کلید روی آن ممکنه البته از دیمر نیز غافل نشه
کلید بوسیله اهم متر قابل تسته
وبعد موتور را تست کن
احتمالا ذغالش تمام شده
تعویض کن درست میشه
موفق باشید انشاءالله

rodbast90

VIP+ افتخاری
کاربر
2011-08-21
545
1,970
babolsar
بنام خدا
وعرض سلام وخسته نباشید
همکار عزیز برنامه خاصی روی کلید دسته یا دیمر وجود ندارد
شما برا اطمینان از صحت مدار دسته جارو دو سر محلی که از برد دیمر برا دسته خارج میشه را با دوسر فازمتر یکسره کنید اگر روشن شد مسیر دسته ایراد دارد وگرنه خود دیمر را آزاد کن ویکسره جریان را به موتور برسان
انشا ءالله موفق باشید

[SIZE=4][COLOR=#ff0000][B]عید ولایت امیرالمومنین(ع) بر همگان مبارکباد[/B][/COLOR][/SIZE]][/B]

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Khalili

msh.27

کاربر vip
vip
کاربر
2012-09-06
246
832
تهران
درود دوست عزیز کوپل شلنگ که به جارو وصل میشه رو جدا کن کنار سوراخ مکش دوتا سوراخ ریز میبینی که کانکتور دسته البته به شرطی که دسته سیمی باشه بعضی مدل ها چشمی هست مثل اسنوا که دسته باطری میخوره که معمولا ایراد از کریستال 455eداره ولی اگه سیمی بود اون دوتا سوراخ رو به وسیله یه تیکه سیم جامپ کن اگه موتور روشن شد وبا حداکثر قدرت کار کرد ایراد از دسته است که ولوم دسته رو کنتاکشور کن و اتصال دو تا پایه تا ولوم اهم چک کن اگر روشن نشد برد دیمر رو جارو رو شارژ قلع کن و تریاک رو هم چک کن برد جارو برنامه نداره دیمر به وسیله همون ترییاک عمل میکنه در در ضمن ف ی ل ت ر هارو هم تمیز یا تعویض کن البته اگه ف ی ل ت ر هپا داره اون و فقط با باد تمیز کن ف ی ل ت ر هپا کاغذی شکله به هیچ عنوان اب نزن بهش

آخرین ویرایش:

xl150

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-10-01
1,393
13,753
USD
با سلام دسته سالم هست رو جار برقی دیگه تست کردم دو سیم از برد اصلی بجای سیم های تو شلنگ به برد روی دسته وصل کردم بازم مشکل پا برجا بود

xl150

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-10-01
1,393
13,753
USD
درود دوست عزیز کوپل شلنگ که به جارو وصل میشه رو جدا کن کنار سوراخ مکش دوتا سوراخ ریز میبینی که کانکتور دسته البته به شرطی که دسته سیمی باشه بعضی مدل ها چشمی هست مثل اسنوا که دسته باطری میخوره که معمولا ایراد از کریستال 455eداره ولی اگه سیمی بود اون دوتا سوراخ رو به وسیله یه تیکه سیم جامپ کن اگه موتور روشن شد وبا حداکثر قدرت کار کرد ایراد از دسته است که ولوم دسته رو کنتاکشور کن و اتصال دو تا پایه تا ولوم اهم چک کن اگر روشن نشد برد دیمر رو جارو رو شارژ قلع کن و تریاک رو هم چک کن برد جارو برنامه نداره دیمر به وسیله همون ترییاک عمل میکنه در در ضمن ف ی ل ت ر هارو هم تمیز یا تعویض کن البته اگه ف ی ل ت ر هپا داره اون و فقط با باد تمیز کن ف ی ل ت ر هپا کاغذی شکله به هیچ عنوان اب نزن بهش

دوست عزیز این مدل ولوم نداره دکمه ای هست و ای سی میکرو کنترلر داره این مدل جدیدتره

reza_476

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2009-10-19
4,007
45,270
ایران
باسلام عکسهای واضح از بردت را قرار بده تا راحتتر راهنمایی شوی

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: rodbast90

msh.27

کاربر vip
vip
کاربر
2012-09-06
246
832
تهران
درود دوست عزیز عکس قرار بده اگه چشمی داشته باشه یعنی ریموت کنترل باشه رو دسته بازم میکرویی در کار نسیت فقط یه مدار فرستنتده گیرنده است و اگه سیمی باشه که رو دسته یه چراغ قرمز هم داره باشه بازم میکرو نیست مدار سویچر که با هر دکمه یه پایه از cmosتحریک میشه

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: rodbast90
بالا