آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: مشکل در مودم td-w8901g

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

sahar_lady

کاربر
2013-09-27
3
8
سلام مودم من tplink مدلش td-w8901g هست الان چند روزیه یه مشکلی پیدا کرده .
هر وقت خاموشش میکنم بعد میخوام روشنش کنم فقط پاور روشن میشه و دیگه بقیه چراغ ها خاموش میمونه و کانکت نمیشم .
باید چندین بار هی خاموش و روشن کنم تا یهویی وصل بشه . نه یکی دو بار بلکه شاید بعضی وقتها یکی دو ساعت طول میکشه هی روشن و خاموش میکنم تا درست میشه!
این الان مشکلش چیه ؟ اصلا درست میشه.
مرسی

jasonp

کاربر
2012-08-06
224
724
دوست عزیز به تنظیمات داخل مدم برو ومدم رو ریست کن جواب نداد..- یه آی سی هست که باید اون پروگرام کنی یعنی firmware(یه فایل هست باید جدیدش زده بشه) بزنی اونم باید از سایتش بگیری اگه یه عکس بزاری بهتره؟؟

آخرین ویرایش:

tambal2oi

کاربر vip
کاربر
2010-01-20
28
66
سلام دوست عزیز بنده یه مودم همین مدل دارم پارسال بخاطر آبدیت ناقص فریم ور دیگه بالا نمیاد هیچ جوره دسترسی به آی پیش هم نیست میشه این فایل فریم ور رو با پروگرامر تو آی سی فلاشش ریخت (همون فایلی که تو سایتش هست ) ممنون میشم اگه توضیح بدین

sahar_lady

کاربر
2013-09-27
3
8
این تاپیک خیلی گذشته ازش .
این مودمم رو هنوز دارم هنوزم همون مشکل رو داره . اصلا به صفحه مدیریتش نمیتونم وارد بشم که بخوام فریمور رو اپدیت کنم فقط چراغ پاور روشنه و اصلا lan ها و ایناش وصل نمیشه به کامپیوتر . هیچ راهی نداره که درست بشه ؟
اصلا قابل تعمیر هست ببرم جایی تعمیرش کنند آخه یه مدم دیگه هم داشتم که اونم الان تقریبا مشکل مشابه ای داره اینه که یهوووو اگه قابل تعمیرن ببرم درستشون کنن دیگه.

aryakorush55

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
سلام
درمورد شما میتونید اول مودمو باز کنید و سپس[hide]خوبگرمش کنید الالخصوص خازنهارو بعد ببینید مشکل حل میشه موفق باشید[/hide]

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا