آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

همكاري در ساخت دستگاه تعويض چيپ BGA بصورت دست ساز

Behzadsf

کاربر
2021-10-30
18
11
سلام تو دستگاه از اینه ای استفاده شده که تنظیم چیپ وpcb رو روهم بندازه کسی اطلاعاتی داره چون من یه چیزی شبیه اون ساختم اما نیاز به اطلاعات بیشتری دارم بقیه سیستمش راحت هست واتساپ 936*****01

آخرین ویرایش توسط مدیر:

electrocom

کاربر
2016-11-26
76
72
مشهد
سلام میشه بفرمائید لامپ هالوژنتون ولتاژ و واتش چقدره؟
فیلیمان عمودی یا افقی؟
کاسه لامپ چیه؟

electrocom

کاربر
2016-11-26
76
72
مشهد
سلام
من یه دستگاه ir خریدم، برای حرارت از یه دونه لامپ هالوژن معمولی استفاده شده که گرما در حدی هست که قلع را به راحتی ذوب می کنه

سلام دوست عزیز اگه امکانش هست عکس از لامپ دستگاهتون و وات و ولتش بزارین
کاسه طلاییه یا نقره ای؟
رشته عمودیه یا افقی؟
کاسه شیشه ایه؟ یا فلزی؟
ولی معمولا شیشه ای هستند ولی متاسفانه بعد یه مدت کار بدلیل گرمای زیاد لامپ کاسه ترک میکنه
من یه لامپ هالوژن 24 ولت 250 وات خریدم ولی کاسه طلایی پیدا نکردم. نقره ای خریدم. که پشت کاسه لامپ رو وقتی با یک کاسه لامپ فلزی چراغ قوه ای میبستم گرماش خوب میشد اما بدلیل نقره ای بودن کاسه نورش چشمو اذیت میکرد
خیلی هم دنبال رنگ نسوز طلایی گشتم ولی پیدا نکردم
به نظر من بهترین گزینه برای گان بالا استفاده از نور هست. چون اسیب به سایر اجزای مجاور چیپ کمتر بوجود میاد
از همکارانی که سالها پیش این پست رو زدند و پیگیر هم بودند خواهشمندم اطلاع بدن که چکار کردند؟
ایا منصرف شدند یا دستگاهو ساختند و اگر ساختند یه عکس کلی از دستگاه با توضیحات یا حتی بدون توضیحات بدن. متشکرم

electrocom

کاربر
2016-11-26
76
72
مشهد
سلام تو دستگاه از اینه ای استفاده شده که تنظیم چیپ وpcb رو روهم بندازه کسی اطلاعاتی داره چون من یه چیزی شبیه اون ساختم اما نیاز به اطلاعات بیشتری دارم بقیه سیستمش راحت هست واتساپ 936*****01

میشه عکس و توضیحاتشو بگی بدونیم چکار کردی

hamid9873

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2012-01-23
254
176
کاشان
من یدونه هیت سینگ چهار گوش سی پیو رو سه تا سوراخ زدم و سه تا المنت هویه سومو سرامیکی داخلش زدم البته دوتا هم جوابگو بود و یدونه رله حرارتی ۲۲۰درجه هم با المنتها سری کردم به ۲۲۰درجه قطع میکه تا ۱۹۰دوباره وصل میشه خیلی عالی و ارزون جواب میده

masuodd55

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2012-01-16
427
1,073
درود: عکسی از اون بزار؛ هیت سینگ چند سانتی استفاده کردی؟ در مورد نحوه استفاده و جزئیات کار بیشتر توضیح بدید؛ ممنون

Amiirbr

کاربر
2021-10-16
14
1
مشهد
دوستان کسی تجربه ای در زمینه استفاده از المنت کف اتو برای گرما کف داره ؟ شدنیه ؟

rezanurse826

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
vip افتخاری
کاربر
2009-01-05
1,131
1,708
دوستان کسی تجربه ای در زمینه استفاده از المنت کف اتو برای گرما کف داره ؟ شدنیه ؟
اگر یک عدد فن زیرش بگذاری و یک سری مثل هویه هیتری برای خروج هوا ، بهتر جواب می گیری .

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Amiirbr
بالا