آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: مشکل در چراغ power مودم

seee

Banned
2009-02-05
141
616
با سلام خدمت شما دوستان عزیز.
یه مودم huawei hg655a دارم که با وصل تغذیه چراغ پاور روشن میشه و بعد از 3 تا 4 ثانیه بدون اینکه سیمی به مودم وصل باشه چراغ internet روشن میشه و خاموش میشه و همراه این چراغ چراغ پاور هم قطع و دوباره وصل میشه و این عمل دائما تکرار میشه.

مشکل چیست؟

با تشکر.

golf1370

کاربر
2013-05-18
33
71
khozestan-behbahan
سلام
منظورتون این هست که مودم کامل خاموش می شه و بعد روشن ؟
اگه این هست اول ادابتورتون رو چک کنید

در ضمن شاید چشمک می زنه ؟ نه خاموش و روشن !

Yek.Doost

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-04-07
1,976
32,476
اهواز
سلام
یک عکس با کیفیت ازبرد داخل مودم بگذارید
مودم رو یکبار ریست بکنید

seee

Banned
2009-02-05
141
616
با سلام.

تغذیه مودم کاملا درست است و مشکل ولتاژ نیست که باعث خاموش شدن مودم میشه انگار بیانگر فالت یا حالت خاصی است.
وقتی خط تلفن رو به مودم وصل میکنم اصلا چراغ dsl روشن نمیشه.
وقتی اداپتور رو به مودم وصل میکنم چراغ پاور روشن میشه و پس از چند ثانیه چراغ internet روشن و همراه چراغ پاور خاموش میشه و این حالت دائما تکرار میشه تا اینکه شاسی ریست مودم رو برای چند ثانیه فشار بدم و رها کنم پس از این عمل دیگه چراغ پاور دائم روشن میمونه و چراغ internet هم دیگه روشن نمیشه.
باز هم عرض کنم که تغذیه مودم قطع و وصل نمیشه بلکه چراغ پاور از جایی فرمان میگیره و حالتهای بالا اتفاق می افته.

آخرین ویرایش:

mster0072000

کاربر vip
vip
کاربر
دوست عزیز کسی منظورش نبود که تغذیه قطع و وصل میشه
وقتی مودم ضعیف تغذیه بشه همین مشکل شما رخ میدهد . البته شاید مشکل شما هم از جای دیگه باشه اما اگه دسترسی به یک اداپتور داشتی چک کن بی زیان هستش

pejman66

کاربر
2011-04-04
1
2
سلام خیلی ببخشید منم همین مشکل را دارم و نکاتی که دوستان فرمودند را انجام دادم ولی متاسفانه اصلا نمیتونم باهاش کار کنم. کسی هست بگه من باید چیکارش کنم؟

بالا