آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: نقشه برد هارد 500GB seagate

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

abbasmpls

کاربر
2009-05-10
88
158
سلام خدمت دوستان و اساتيد عزيز
نقشه برد هارد 500 seagare رو ميخواستم

آخرین ویرایش:

abbasmpls

کاربر
2009-05-10
88
158
IMG_0488.jpgIMG_0489.jpg

Zirnevis

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2007-08-21
523
3,679
شیراز
سلام دوست عزیز اگر بتونید قطعات سوخته رو جایگزین کنید ممکنه ای سی راه انداز موتور یا چیپ اصلی هم سوخته باشه بنابراین اگر می دونید به صرفه نیست وقت خودتون رو هدر ندید . اگر هم بحث کسب تجربه هست که حرفی جداست .

Mojtaba 1988

کاربر
2013-02-12
1
4
سلام عزیز منم یه هارد 300 گیگ داخلی داشتم بردش اتصال کوتاه بین G و +12 ولتش داشت با بررسی ظاهری مدار یه دیود معمولی مکعبی رو پیدا کردم که دور پایه هاش نارنجی شده بود با دیودسنج که امتحانش کردم اتصال کوتاه داخلش بوجود اومده بود کندمش رفتم مشابهشو خریدم بستم رو مدار درست شد مثل ساعتم کار میکنه فقط اولین بار که کار کرد اخطار داد باید حتماً فرمت بشه که شد.ببین همچین قطعه ای رو بردش نسوخته باشه؟:86000000:

amir99

کاربر
2009-03-29
451
1,586
تهران
سلام
دوست عزیز اون جای سوختگی ها سلف هستن که می تونی از برد اوراقی پیدا کنی . اگه گیرت نیومد از سیم خیلی نازکی که تعمیر کارا استفاده میکنن می تونی جاش بزنی.
فقط این جور سوختگی ها معمولا با سوختگی دیود همراهه. روی برد از قلعی که به دیود زده شده معلومه که قبلا دستکاری شده.
اون دیود رو هم تست کنید و اگر سوخته بود عوض کید.
موفق باشید.

امید.اکبری

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-10-10
661
2,916
44
اصفهان
سلام
دوست عزیز اون جای سوختگی ها سلف هستن که می تونی از برد اوراقی پیدا کنی . اگه گیرت نیومد از سیم خیلی نازکی که تعمیر کارا استفاده میکنن می تونی جاش بزنی.
فقط این جور سوختگی ها معمولا با سوختگی دیود همراهه. روی برد از قلعی که به دیود زده شده معلومه که قبلا دستکاری شده.
اون دیود رو هم تست کنید و اگر سوخته بود عوض کید.
موفق باشید.

آفرین به تو دوست خوبم.بهترین و درسترین جواب ممکنه رو دیدم.خوشم آمد.آفرین به تو دوست خوبم

amir99

کاربر
2009-03-29
451
1,586
تهران
استاد اکبری
تشویق شما باعث افزایش روحیه و اعتماد به نفس امثال ما میشه.
واقعا متشکرم از پشتیبانی شما.
امشب معلوم نیست آقای اکبری چی بردن که اینقدر شارژن.
امیدوارم همیشه در زندگی برنده باشین.

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا