آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

درخواست: شکستن قفل ورود به اندروید

Yek.Doost

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-04-07
1,976
32,476
اهواز
سلام دوستان
یک گوشی کپی برابر با اصل ( به قول خودمون چینی ) نوت 2 مینی دارم که سیستم عاملش اندورید 4 هستش
یک مدت پیش باطریش خراب شد
یک هفته دنبال باطری هستم ولی گیرم نیومد
تا اینکه یک تعمیرکار موبایل برام درستش کرد
حالا تا اینکه گوشی رو روشن کردم نوشته بود که تعداد الگوهای زده بیش از اندازه است با اینکه اصلا من الگویی نزدم و الگو رو کامل حفظم
ولی الان درخواست ایمیل و رمز عبور کرده - من هم قبلا جمیل با گوشی درست کردم - هر چقدر اون رو وارد میکنم میگه اشتباهه
------------------
سه تا روش تو گوگل پیدا کردم
یکی این بود که جیملی که قبلا ثبت نام کردی رو وارد بکن که جواب نداد
یکی این بود که میگه قبل از روشن کردن گوشی دکمه ولوم و پاور رو بگیر و ریست فکتور بکن که باز جواب نداد
یکی هم این برنامه بود که باید تو کامپیوتر نصب میشد و خیلی ها ازش جواب گرفتن - ولی متاسفانه گوشی رو با کابل به کامپیوتر وصل کردم ولی یک علامت زرد تو دویس منیج نشون میده
http://and-roid.ir/Forum/thread167171-4.html
-------------------
گوشی رو نمیخوام فلش بکنم - چون شماره و پیام های مهمی توش دارم
و اگر گوشی رو فلش کردم میتونم شماره و پیام هام رو ریکاوری کنم

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,824
ایران
گوشی های اندروئید غیر چینی همه یک محیطی دارن به نام ریکاوری که با نگه داشتن سه کلید وقتی وارد اون محیط میشید میتونید ریست سخت افزاری کنید و رمز اولیشون برداشته میشه. ولی تا جایی یادمه کانتکت گوشی میپره.

اگر از طریق جیمیل هم بخواین برگردونید 100 درصد میشه برگردوند حتما ایمیلی که وارد شده اشتباست یا یک جای کار اشتباه میکنید

اگر از طریق الگو رمز گذاشته باشید یک برنامه هست که از طریق همون محیط ریکاوری نصب میشه و میشه رمز رو برداشت البته فقط در مورد رمز به صورت پترن جواب میده...

اینها که گفتم در مورد بیشتر گوشی های چینی به دلیل تفاوت عملکرد جواب نمیده. ! ولی اگر گوشی شما شبیه بقیه اندروئیدهای غیر چینی مخصوصا سامسونگ باشه ممکنه جواب بده

بالا