آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: مشكل جدي در رابطه با گالكسي ويبرانت t959

hrf56

کاربر
2009-03-27
3
4
با سلام به دوستاني كه تخصص لازم در اين زمينه رو دارن
گوشي من كه از خارج آوردم فونت فارسي نداشت اومدم فارسيش كنم رام خاورميانه ريختم ولي آنتنش پريد يعني شماره سريالش پريد دادم به تعميركارهاي محلي كه رام اورجينالشو برگردونن كه اونا هم دستشون دردنكنه رام اشتباهي زدن ديگه بالا نمياد حالا ازشون گرفتم خودم بيفتم دنبال كارش چون هرچي تو مغازه بمونه تعميرنميشه
ممنون ميشم اگه كسي اطلاعاتي داره بده يا تعميركاري كه بلد باشه معرفي كنه

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,827
ایران
با تعویض رام ندیده بودم سریال گوشی عوض شه! الآن با سه کلید هم اصلا روشن نمیشه؟ یعنی امتحان کردید که سه کلید رو نگه دارید و ببینید روشن میشه یا نه؟

nekooee

مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,827
ایران
باید سعی کنید با روشهای موجود و کابل usb بهش راج جدید بدید. اگر رام نگیره با کابل نمیتونید دیگه کاریش کنید و دستگاه نیاز داره

msh.27

کاربر vip
vip
کاربر
2012-09-06
246
832
تهران
درود دوست عزیز این کار باید با باکس انجام بشه شما هم نیاز به فلش کردن دارید هم انلاک کردن ******

ویرایش شد...

nekooee

مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,827
ایران
دوست عزیز بله معرفی کردن خلاف قوانین هست. همه موبایل فروشی ها این کار ها رو رمیکنن. درضمن بعضی از این حالتها رو با کابل usb هم شده که بهشون برنامه دادن برا یهمین اول گفتم تست کنن اگر نگرفت بعد ببرن موبایل فروشی. الآن وقت ندارم آموزشش بگذارم فقط تو گوگل سرچ کنید آموزش فلش کردن گوشی سامسونگ توسط usb

hrf56

کاربر
2009-03-27
3
4
از پاسخ شما و بقيه دوستان تشكر ميكنم ولي اصلا موقع اتصال به كامپيوتر قابل شناسايي نيست و سه دكمه و حالت دانلود هم امكان پذير نيست حتي برنامه اودين در هيچ حالتي نميشناسه و اصلا لوگوي ويبرانت كه اول بايد بياد هم بالا نمياد تا نوبت به بقيه مراحل برسه ظاهرا بايد با روشي اول بوت ترميم بشه و بعد برم سراغ نرم افزار اگر دوستان راهي بلدن معرفي كنن

بالا