آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: تبدیل shortcut به فایل adobe reader

Majid_ME

کاربر
2012-08-20
201
978
سلام
به یه لپ تاپ برخورد کردم که تمام شورت کات هاش به فایل های اکروبات ریدر تبدیل شده بود ، با پاک کردن اکروبات ریدر فایل ها به حالت اولیه برگشتن روی سیستم یک انتی ویروس با اپدیت جدید نصب کردم اما دوباره اکروبات رو نصب کردم و همون حالت پیش اومد .
با پاک کردن اکروبات و نصب foxit reader بجای اون مشکل حل شده اما ریشه مشکل پا برجاست .
دوستان اگه راه حلی دارن بگن احتمالا تا امشب دستم باشه .

Yek.Doost

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-04-07
1,976
32,477
اهواز
خیلی از سیستم هایی که زیر دستم میان از دست ویروس این طور شدن
یک تعویض ویندوز بکن
بعد از اینکه ویندوز نصب کردی بدون اینکه درایو ها رو باز کنی یه دونه اویرا نصب بکن و بقیه درایوها رو ویروس کشی کن
حالا قبل از این کار ویندوز رو رستور کن

Majid_ME

کاربر
2012-08-20
201
978
ممنون شما درست میگید احتمالا با تعویض ویندوز حل بشه اما میخواستم همین ویندوز رو روبراه کنم

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: imanfc

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,827
ایران
احتمالا مشتری شما شرت کاتی رو انتخاب کرده و زده به صورت پیشفرض با adobe reader باز بشه و همه شرتکاتها تغییر شکل دادند به Adobe reader. شما برو تو تنظیمات پسوند فایلها و از اونجا lnk که پسوند شرتکاتها هست پیدا کن و سعی کن به حالت پیشفرض برش گردونی.
درست میشه
اگر کاری که گفتم بلد نیستید این و بخونید:
http://pcsupport.about.com/od/fixtheproblem/ht/default-program-windows-7.htm

Majid_ME

کاربر
2012-08-20
201
978
ممنون از راهنمایی ها متاسفانه دیگه سیستم دستم نیست مشکل به همون روشی که گفتم (جابجا شدن foxit با adobe reader ) حل شد و همه راه حل هایی که دوستان گفتن درسته از اونجایی که نمیخواستم مشکلی برای ویندوز و نرم افزار هاش بوجود بیاد روشی که اقای نکویی گفتن راه حل بهتری بود که به ذهنم نرسیده بود .

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Yek.Doost
بالا