آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل: مشکل با تیک زدن تصویر درکارت گرافیک لب تاپ مدل amd radeon 6470M

spartaqus

کاربر
2013-06-06
11
16
بعضی و قت ها در بین بازی یکم تصویر تیک میزنه میخوام بدونم مشکل از گرافیک هست یا نه ؟ البته جدیدا دادم مانیتور رو درست کردن و کابل فلت لب تاپ عوض شده ممکنه بازم از مانیتور باشه ؟ مدل کارت گرافیک 6470m هست .

آخرین ویرایش:

صابری

کنترل کل سایت
ناظم انجمن
2009-05-31
11,796
134,628
اصفهان
پاسخ : مشکل با تیک زدن تصویر

بعضی و قت ها در بین بازی یکم تصویر تیک میزنه میخوام بدونم مشکل از گرافیک هست یا نه ؟ البته جدیدا دادم مانیتور رو درست کردن و کابل فلت لب تاپ عوض شده ممکنه بازم از مانیتور باشه ؟ مدل کارت گرافیک 6470m هست .
به نام خدا
سلام. عنوان تاپیک شما ناقص است!
آن را اصلاح نمایید و مدل گرافیک را هم در آن بنویسید:
http://www.irantk.ir/irantk31762/

spartaqus

کاربر
2013-06-06
11
16
ram4
cpu cori5
graphic 6470m 1gig
بازی که من باهاش بازی میکنم ram512 و گرافیک 128 میخواد گرافیک هم درست سوییچ کردم و روی amd هست .

spartaqus

کاربر
2013-06-06
11
16
میگم فکر کنم مشکل سخت افزاریه ولی دقیقا نمیدونم از گرافیکه یا رم یا سپیپو هست
مثلا وقتی تصویر در حین بازی جابجا میشه یکم تیک میزنه قبلا اینجوری نبود اخیرا اینجوری شده حالا به نظر شما اگه سخت افزاری باشه کدوم اجزا مشکل داره ؟!
مدل لب تاب hp pavilion g6 1160-se هست.

tahaali9095

مدیر تعمیرات مانیتور LED ، LCD ، CRT و پلاسما
مدیر تالار
2012-01-26
4,611
26,867
مشهد
سلام دوست من
ممکنه خود بازی مشکل داشته باشه؟ این تیک تصویر فقط تو بازیه و خارج از بازی تیک نداره؟
اگه میتونی یه نسخه دیگه بازی از یه شرکت دیگه تهیه و نصبش کن و تمام نرم افزارهای مورد نیاز بازی هم مثل c++,directx .... را هم نصب کنید.
تو بازی روان بازی میکنید؟
اگه میشه یه بازی دیگه تو همین مایه ها (باگرافیک و مشخصات رم یکسان) نصب کرده و ببینید باز هم تصویر تیک داره؟
یا یه نرم افزار ویرایش فیلم مثل ادیوس نصب و یه ادیت انجام بدید و خروجی گرفته ببینید بازهم مشکل تیک تصویر دارید یا نه؟ ببینید زمان رندر تصویر چقد طول میکشه؟
دست آخر درایور کارت گرافیک را به روز نمایید.
لطفا تست هایی که گفتم انجام بدید و نتیجه را اعلام فرمایید

باتشکر

spartaqus

کاربر
2013-06-06
11
16
ریکاوری کردم درایور رو هم آپدیت کردم دایرکت ایکس هم همین طور ولی بازم یکم تیک میزنه
فکر کنم مشکل از چیپ گرافیک هست باید چیپ گرافیک خودم رو بگیرم ؟ تعمیر نمیشه !؟ هزینه تعویض چیپ چقدره ؟

بالا