آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: تصویرندادن لپ تاپ lenovo g550

ghasem nejad

کاربر
2011-02-09
30
97
لاهیجان
سلام و خسته نباشید.یکدستگاه lenovo g550 برام آمده که روشن میشه ولی تصویر نمیده.cpu گرم میشه .رم راهم چک کردم .caps lock هم روشن نمیشه .به بایوس شک دارم .لطفا آپلود بفرمایید

آخرین ویرایش توسط مدیر:

jaxtor

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2008-06-29
1,664
18,383
سلام و خسته نباشید.یکدستگاه lenovo g550 برام آمده که روشن میشه ولی تصویر نمیده.cpu گرم میشه .رم راهم چک کردم .caps lock هم روشن نمیشه .به بایوس شک دارم .لطفا آپلود بفرمایید

دوست عزیز قبل از بایوس زدن ابتدا خروجی vga لب تاب را چک کنید ببینید تصویر دارید یا نه ؟ سپس در اخر کار بایوس بزنید

با تشکر

HosseinSadat

کاربر
با سلام,متاسفانه rom file bios های نوت بوک های برند Lenovo کمی کم یاب هستند و به سختی پیدا می شوند،اما در هر صورت تا پیدا کردن یک نسخه مطمئن جهت پرگرام ،صبر بفرمایید،چون این گونه مشکل در نوت بوک های با طراحی بر پایه PCH بسیار شایع است و باگ بایوس می تواند جزء اولین گمان ها باشد!بعد از پروگرام بایوس نیز در صورت رفع نشدن مشکل،باید پیگیر علل ابتدایی دیگر شد و برای کار روی بخش گرافیک باید ابتدا اطمینان کامل حاصل کرد!موفق باشید!

Yek.Doost

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-04-07
1,976
32,477
اهواز
اگر اوکی بود تو بخش بایوس ها اپلود کنید و یا حداقل جوابش رو بدید

BIOS
DriverOperating SystemReleased
BIOS Update for Microsoft Windows 7 (32-bit), Windows Vista (32-bit)-Lenovo G450, G550 ... Learn more

Version
: 44

BIOS Update
Read me

Windows Vista 32-bit
Windows 7 32bit
30 Apr 2010
BIOS Update for Microsoft Windows 7 (64-bit), Windows Vista (64-bit)-Lenovo G450, G550 ... Learn more

Version
: 44

BIOS Update
Read me

Windows Vista 64-bit
Windows 7 64-bit
30 Apr 2010

بالا