آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

تجربیات: شناسایی یک قطعه در گوشی های سامسونگ

yx700

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2012-11-03
616
1,670
تشکر میکنم از دوست عزیزم yx700
همونطور که فرمودید عکس مربوط به آنتن هوایی گوشی است و با بررسی و تحقیقاتی که من کردم متوجه شدم که قابل حذف و اتصال کوتاه میباشد که انجام شد و نتیجه داد.

خواهش میکنم دوست من ، وظیفه بود

ولی این تحقیق و پجوهشتون یکم جالبه :)

اخه این که دیگه اینقدر فکر کردن نداره

و در مورد جناب نیکویی
برادر عزیز اگر من عکس با کیفیت بالا نگذاشتم صرفا به این دلیل بود که دوستان با اینترنت کم سرعت دچار مشکل نشن و چون قطعه مشخص بود برای دوستانی که سخت افزار کار کردن عرض کردم که کیفیت مهم نیست البته تو این مورد
به هر حال متشکرم.

ولی در این مورد حق با جناب نکوییه و باید از ایشون عذر خواهی کنید وگر نه من ناراحت میشم

چون حرفشون کاملا بر اساس قوانینه و کاملا متینه

و سعی کنید این بحث کودکانه رو کش ندید

مممنونم :)

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,824
ایران
تشکر میکنم از دوست عزیزم yx700
همونطور که فرمودید عکس مربوط به آنتن هوایی گوشی است و با بررسی و تحقیقاتی که من کردم متوجه شدم که قابل حذف و اتصال کوتاه میباشد که انجام شد و نتیجه داد.
و در مورد جناب نیکویی
برادر عزیز اگر من عکس با کیفیت بالا نگذاشتم صرفا به این دلیل بود که دوستان با اینترنت کم سرعت دچار مشکل نشن و چون قطعه مشخص بود برای دوستانی که سخت افزار کار کردن عرض کردم که کیفیت مهم نیست البته تو این مورد
به هر حال متشکرم.
خوب شما فکر کاربران بودید من قبول دارم . اما من که در پاسخ گفتم عکس با کیفیت بگذارید منظورم عکس استاندارد هست. من که نخواستم با دوربین 16 مگاپیکسلی عکس بگذارید که کاربران دچار مشکل بشن. عکس استاندارد یعنی عکسی که راحت قابل دیدن باشه. و عکس شما استاندارد نیست. من اصلا انتظار ندارم عذرخواهی کنید که دوستمون محبت کردن و گفتن. فقط انتظار دارم منبعد لطف بفرمایید و اگر نیاز به عکس بود یک عکس با سایز بزرگتر و با کیفیت مناسب تر بگذارید
ممنون از شما

arfan96

کاربر
2010-09-20
47
78
سلام
كوشي D900i دارم كه مدتي جني شده وقتي روشنش ميكنم خود بخود ميره به قسمت مخاطبين و هي شماره گيري ميكنه .از وقثي كه سوكت
شارژ را با الكل تميز كردم اينطوري شده.
لطفآ راهنمايي بفرماييد چكارش كنم
ممنون

siasina

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-11-10
304
570
دوستان بزرگوارم ما تابع قوانینیم هر چی قانون باشه روی چشم میذاریم.
از مدیر محترم هم خواهش دارم این چند تا کامنتی که الکی بحث شد رو حذف کنند که وقت بیننده های بعدی رو نگیره و تاپیک مختواش علمی باشه.

تشکر تشکر

بالا