آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

تجربیات: شناسایی یک قطعه در گوشی های سامسونگ

siasina

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-11-10
304
571
سلام دوستان عزیز من یک سوال داشتم این قطعه که عکسشو گذاشتم و فقط در گوشیهای سامسونگ وجود داره:
1:چیست؟
2:قابل تعویض است؟
3:قیمت؟
4:اطلاعاتی اگه دارید ممنون میشم بدید.
با تشکر فراوان
مشاهده فایل‌پیوست samsung.bmp

siasina

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-11-10
304
571
با سلام عکس واضح نیست عکسهای واضح قرار بده و دور قطعه مورد نطر با علامت رنگی مشخص کن تا دوستان بهتر راهنمایی کنند.

سلام دوست عزیز
samsung.JPG

yx700

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2012-11-03
617
1,680
سلام ای بابا عکسش که واضحه دوستان مدل گوشی c260 یا e310 یا یه چیزی تو همین مایه هاست اون قطعه ای که مد نظر شماست در واقع آنتن هوایی گوشیه و مختص مارک و شرکت خاصی نیست و اکثر مدل ها هم دارن و خروجی مدار RF ازش میگذره و به سمت مقر آنتن میره در کل قابل تعویض و حذف کردنه که در حالت دوم باید یهسره بشه

آخرین ویرایش:

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,827
ایران
شما چون این قطعه رو دیدین میگید واضحه. اما عکس اصلا واضح نیست. البته من کارم سخت افزار نیست هدفم این بود بهشون یاد بدم که چجوری باید عکس تو انجمن قرار بدن. این چه عکسیه آخه با این سایز کوچک و کیفیت پایین؟؟

siasina

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-11-10
304
571
با تشکر از همه دوستان عزیزم که وقت گذاشتن.
عکس و کیفیتش خیلی مهم نیست چون دوستانی که سخت افزار کار میکنن زیاد دیدن این قطعه رو و همونطور که قبلا عرض کردم فقط تو گوشی های سامسونگ هست.
و تشکر ویژه از جناب yx700 ممنون از راهنماییتون.

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,827
ایران
عکس و کیفیت خیلی مهم نیست؟ دفعه بعد که تاپیک با عکس کیفیت پاین زدید پاک شد نگید چرا پاک شد!
انجمن ما یک انجمن با کیفیت هست که سعی میکنیم حتی ظاهر اون مطابق با استانداردهای روز باشه. سوالاتی که نیاز به عکس هست باید عکس به اندازه ای کیفیت داشته باشه که تمامی کاربران بتونن عکس رو بدون زحمت ببینند مخصوصا خیلی کاربرها که سنشون هم زیاده و چشماشون ضعیف. تو این تکنولوژی که هر موبایل آشغال هم یک دوربین 3 مگاپیکسلی داره شما یک عکس کیفیت پایین از گوگل سرچ کردید و یک قسمتش بریدید گذاشتید...
از کاربران عادی خواهش میکنم وقتی مدیری میاد یک حرفی میزنه رعایت کنید نه که بیاین حرف خودتون رو بزنید. این کارها همه به نفع خودتون هست.

siasina

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-11-10
304
571
تشکر میکنم از دوست عزیزم yx700
همونطور که فرمودید عکس مربوط به آنتن هوایی گوشی است و با بررسی و تحقیقاتی که من کردم متوجه شدم که قابل حذف و اتصال کوتاه میباشد که انجام شد و نتیجه داد.
و در مورد جناب نیکویی
برادر عزیز اگر من عکس با کیفیت بالا نگذاشتم صرفا به این دلیل بود که دوستان با اینترنت کم سرعت دچار مشکل نشن و چون قطعه مشخص بود برای دوستانی که سخت افزار کار کردن عرض کردم که کیفیت مهم نیست البته تو این مورد
به هر حال متشکرم.

بالا