آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

جوشکاری گالوانیزه

farzad.

VIP+ افتخاری
کاربر
2007-06-29
1,421
5,467
با عرض سلام
دوستان تعداد زیادی ورق گالوانیزه 1.5 دارم که برای کار خاصی میبایست جوشکاری نمایم خودم با جوش برنج تعدادی از آنهارا جوش دادم ولی کار بسیار طاقت فرسا و مشکل و هزینه بری می باشد ازنظر اساتید روش راحت تری مثل جوش برق هست که بتوان راحت تر و کم هزینه تر این کاررا انجام داد لازم به ذکر است که آببند کردن نیاز نیست

farzad.

VIP+ افتخاری
کاربر
2007-06-29
1,421
5,467
با عرض سلام
دوستان تعداد زیادی ورق گالوانیزه 1.5 دارم که برای کار خاصی میبایست جوشکاری نمایم خودم با جوش برنج تعدادی از آنهارا جوش دادم ولی کار بسیار طاقت فرسا و مشکل و هزینه بری می باشد ازنظر اساتید روش راحت تری مثل جوش برق هست که بتوان راحت تر و کم هزینه تر این کاررا انجام داد لازم به ذکر است که آببند کردن نیاز نیست

:sadwalk:

hossein mokh

کاربر vip
کاربر
2009-04-28
146
858
خوزستان
سلام فرزاد جان در صورت تمایل میتوانم استادکار ماهر گالوانیزه درحد جوش اببندی ورقهای 70/. الی 2 میل را به شما معرفی کنم فقط ادرس بدهید یا با شماره 09169237823 تماس بگیرید

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: farzad.

farzad.

VIP+ افتخاری
کاربر
2007-06-29
1,421
5,467
سلام فرزاد جان در صورت تمایل میتوانم استادکار ماهر گالوانیزه درحد جوش اببندی ورقهای 70/. الی 2 میل را به شما معرفی کنم فقط ادرس بدهید یا با شماره 09169237823 تماس بگیرید

ممنون از لطف شما دوست عزیز
اصلا" نیاز به آبندی نداره ضمنا" فعلا" با جوش برنج انجام دادم اگه نیاز شد مزاحم میشم

:love-smiley-017:

gadraj

معاون مدیر کل
معاونت انجمن
2007-05-09
5,023
106,553

ممنون از لطف شما دوست عزیز
اصلا" نیاز به آبندی نداره ضمنا" فعلا" با جوش برنج انجام دادم اگه نیاز شد مزاحم میشم

:love-smiley-017:
با سلام :
اقا فرزاد پست شما را الان ديدم .... شما براي اين كار چرا از دستگاه جوش رولينگ استفاده نميكنيد ؟؟؟؟
با توجه به تعداد زياد و {حتما كار يكنواخت و سري كاري } از يك دستگاه جوش رولينگ كه قادر است ورق گالوانيزه را نيز بطور يكنواخت جوش كند استفاده كنيد .
شما طرح روال كار را به دستگاه وارد كنيد بقيه اش بسپاريد به دستگاه #$v686
با تشكر .
موفق باشيد .

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: farzad.

farzad.

VIP+ افتخاری
کاربر
2007-06-29
1,421
5,467
با سلام :
اقا فرزاد پست شما را الان ديدم .... شما براي اين كار چرا از دستگاه جوش رولينگ استفاده نميكنيد ؟؟؟؟
با توجه به تعداد زياد و {حتما كار يكنواخت و سري كاري } از يك دستگاه جوش رولينگ كه قادر است ورق گالوانيزه را نيز بطور يكنواخت جوش كند استفاده كنيد .
شما طرح روال كار را به دستگاه وارد كنيد بقيه اش بسپاريد به دستگاه #$v686
با تشكر .
موفق باشيد .

با سلام وتشکر
آقای رجبی حالا دیگه کار از کار گذشته با جوش برنج جوش دادم پدرم در اومد (حدود 1000ورق)
:confused:

gadraj

معاون مدیر کل
معاونت انجمن
2007-05-09
5,023
106,553
با سلام وتشکر
آقای رجبی حالا دیگه کار از کار گذشته با جوش برنج جوش دادم پدرم در اومد (حدود 1000ورق)
:confused:
پست را قبلا نديده بودم :
74.jpg
74.jpg
74.jpg
ميبخشيد :
74.jpg

انشالله دفعه بعد :
attachment.php

پیوست‌ها

gooman1986

کاربر
2012-04-29
1
0
با سالمه خدمت آقایون محترم ..شرکت ما در حل جلو بردن پروژه آب گرم کن خورشیدی که تو قسممت مخزنن تحت فشارش بمشکل خردیم . .ورق گلونیزی ۲ میلیمتر باید جوری جوش بدیم به صورت رول شده که پوشش از بین نر تا فشار ۵ بار رو هم تحمل کنه .. از مقللأ‌ها دستگهیی جوش پیشنهاد شده . می‌خواستم ببینم کسی میتون رهنمأ کنه .. ممنون میشم .. .کیبرد فارسی نداشتم از نرم افزار استفاده شده .بابت غلط‌های تایپی عذر خواهی‌ می‌شه

بالا