آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

فلزیاب خوب

aytan

کاربر
2009-07-06
1
0
سلام به همه دوستان میخواستم بدونم ایا درست کردن فلزیاب ارزش داره یا نه انهم ماینر 4 ایا به نظر شما تو عمق 2 متر خوب جواب میده یا نه ممنون میشم کمکم کنید

lachinani

کاربر
2009-05-09
92
249
سلام دوست عزیز تا دو روز دیگه من تست نهایی ماینر رو در دست دارم جوابش رو بت میگم

lachinani

کاربر
2009-05-09
92
249
بی شک مدار از سایر مدارات بهتر و قابلیت انعطاف بذیری خوبی دارد میتوانی فعلا قطعات اصلییش رو بخری تا بی خودی ولخرجی نشه و سریعتر جواب بگیری قسمت های نمایشدهنده فعلا لزومی ندارد بجز یهlcd 2*16 تا دمو بودن یا نبودن معلوم شه اگه اسکوب داری که اونم نمیخواد dc todc نمی خوای از مدار محمد استفاده کن 100%عملیست صفحه کلید نمیخواد قسمت درصد شارج باتری نمیخواد (البته pa0 میکرو به +5 وصل شه) این طوری میبینی که مدار ساده شده و سر در گم نمیشی بعد ساخت برای تست ولت متر میزاری رو خروجی انتگرال گیر با امدن فلز در محدوده میدان ولت تغییر میکنه این یعنی درست کار میده و میتونی ارتقاش بدی موفق باشی

lalehcafeene

کاربر
2010-11-28
1
0
سلام میشه لطفا به ایمیل L*****@yahoo شمارتو ارسال کنی . لطفا موضوع نامت "فلز - Felez" باشه. کار شخصی دارم.

امیر1

کاربر
2011-05-02
3
0
سلام دوستان من میخام ماینر 4 رو بسازم اما در خرید قطعاتش مشکل دارم آیا میتونین ماینرو برام بسازین ممنون میشم اگه کمکم کنید .
www.amir1ata@yahoo.com

بالا