آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

پر فروش ترين ها طي هفته گذشته

O-M-I-D

کاربر
2009-02-26
27
25
Tehran
موبنا- فروشندگان پر فروش ترين گوشي هاي تلفن همراه موجود در بازار طي هفته گذشته را به گوشي N95 هشت گيگابايتي نوکيا ، C902 سوني اريکسون، S8300 سامسونگ و Touch Diamond2 اچ تي سي اختصاص دادند.

به گزارش خبرنگار سازمان خبري موبنا ، مدل N95 هشت گيگابايتي با قيمت 450 هزار تومان توانست در بازار تلفن همراه مورد خريد و فروش اکثر مردم قرار گيرد.

اين گوشي از امکاناتي همچون صفحه نمايش TFT با قابليت نمايش 16 ميليون رنگ، دوربين عکاسي و فيلمبرداري هشت مگاپيکسلي و حافظه داخلي هشت گيگابايتي توسط مموري کارت بهره مي برد.

گوشي C902 سوني اريکسون نيز با قيمت فروش 250 هزار تومان توانسته در صدر پرفروش ترين هاي اين برند جاي گيرد.

صفحه نمايش TFT با قابليت نمايش 256 هزار رنگ، دوربين عکاسي و فيلمبرداري پنج مگاپيکسلي و ارتقا حافظه داخلي تا هشت گيگابايت از ويژگي هاي اصلي گوشي C902 سوني اريکسون به شمار مي آيد.

صفحه نمايش لمسي ، ارتقا حافظه داخلي توسط مموري کارت تا 16 گيگابايت و دوربين عکاسي و فيلمبرداري هشت مگاپيکسلي از ويژگي هاي اصلي گوشي S8300 سامسونگ به شمار مي آيد. گوشي S8300 سامسونگ هم اکنون با گارانتي رسمي به بهاي 435 هزار تومان در اختيار مشتريان قرار مي گيرد.

مدل Touch Diamond2 اچ تي سي به دليل افزايش تقاضا توانست مقام پرفروش ترين مدل اين برند را از آن خود کند.اين مدل گوشي اچ تي سي هم اکنون با گارانتي رسمي به بهاي 610 هزار تومان مي رسد.

صفحه نمايش لمسي TFT، دوربين عکاسي و فيلمبرداري پنج مگاپيکسلي و ارتقا حافظه داخلي توسط مموري کارت microSD TransFlash از ويژگي هاي اصلي گوشي Touch Diamond2 اچ تي سي به شمار مي آيد.

درهمين حال فروشندگان گوشي هاي ال جي، مدل KC550 اين برند را به عنوان پرفروش ترين هاي اين برند اعلام کردند.اين گوشي با قيمت 192 هزار تومان داراي دوربين عکاسي و فيلمبرداري پنج مگاپيکسلي، حافظه داخلي 12 مگابايتي و ارتقا آن توسط مموري کارت microSDTransFlash تا چهار گيگابايت است.

منبع: 118 موبایل

Tanesh

کاربر
2008-10-05
61
584
سلام به دوستان و اساتید گرامی
من قصد دارم یکدستگاه گوشی بخرم حدودا بقیمت (400 تا 500 هزار تومان) به نظر اساتید محترم چی بخرم بهتره ؟
قبلا از راهنمائی هاتون ممنونم

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Tabrizi

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,827
ایران
گوشی های نوکیا مثل n96 یا n95 8 گیگ گوشی های بسیار خوبی هستند. به طور کل من گوشی های نوکبا رو پیشنهاد میکنم چون امکانات خوبی دارند.
البته یکی از گوشی های جدید سامسونگ که هم سیستم عامل سیمبیان داره و هم دوربینش 8 مگاپیکسل هست هم پیشنهاد خوبی به نظر میرسه. از لحاظ قیمت هم کاملا مناسب هست.
الآ« اسم مدل رو حضور ذهن ندارم اما اگر به موبایل فروشی بگید دوربین 8 مگاپیکسل داره بهتون اسم مدل رو سریع میگه

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Tabrizi
بالا