آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

آموزشی: رفع ايراد 100% شناسايي نشدن اي سي ها در انواع پروگرمر

mehdifull

مدیر بخش تعمیر پخش های ماشین و ستاپ باکس
مدیر تالار
2007-10-28
3,333
50,512
شوش شهر دانیال نبی (ع)
سلام من چند مدت بود كه با پروگرامر خودم مشكل داشتم و بعضي اوقات كار مي كرد و بعضي اوقات خير و ديگر خسته شدم و يكي از همكاران توضيحاتي داده بودن كه با توجه به سوكت خودم ديدم خوردگي ندارد و مشكل چيز ديگري است و با كار هاي زير مشكل رفع گرديد:
[hide]پايه هاي سوكت را با سمباده ي نرم از طرف هاي كه به پايه هاي پروگرامر اتصال مي كند را يكي يكي سمباده مي زنيم و قسمت داخل پروگرامر را هم همين طور و مشكل رفع مي گردد.
[/hide]
توضيحات ديگر در پست هاي آتي

mehdifull

مدیر تالار
2007-10-28
3,333
50,512
شوش شهر دانیال نبی (ع)
بعضی مواقع حالا یا از خوب نگهداری نکردن یا از خوب لحیم کاری نشدن لحیم ها را باید تازه کرد و مقداری از برد (کنار پایه ها را با تیغ خراشید و خوب لحیم کرد و خیلی خوبه که پروگرامر و اداپتور ها را در یک جعبه قرار داده و چند تا رطوبت گیر داخل جعبه قرار دهید .

آخرین ویرایش توسط مدیر:

mehdifull

مدیر تالار
2007-10-28
3,333
50,512
شوش شهر دانیال نبی (ع)
tnm.jpg
[hide]این جعبه جای گوش پاک کن هستش
زیر آداپتور ها پنبه گذاشتم یه تیکه پنبه هم رو میگذارم که اگر ضربه ای خورد باعث آسیب نشه رطوبت گیر هم داخل جعبه گذاشتم.[/hide]

آخرین ویرایش:

sam21

VIP+ افتخاری
کاربر
2007-10-06
1,373
12,601
World eye
www.rasa-shop.blogfa.com

سلام

البته مهنم این مشگل داشتم که به روش زیر مشگلم برطرف شد

[hide]

یک اسپری روغنی خارجی گرفتم هم به سوکت پروگرامر و هم پایه های زیپ سوکت زدم و کاملا مشگل برطرف شد
[/hide]

bardia.t

مدیریت بازارچه
مدیر تالار
2009-07-15
4,773
25,692
با درود ///ولی من هیچ کدام از این کارها را نکردم فقط[hide]هر چند وقت یک گوش پاکن را یکم اغشته به روغن ترمز میکنم و روی پایه های سوکت میمالم و پس از 5 دقیقه با اسپری میشورم میشه عین نو[/hide]

mehdifull

مدیر تالار
2007-10-28
3,333
50,512
شوش شهر دانیال نبی (ع)
درود
مخفی کردن پست ها با وجود اینکه باز نکردم در مورد این پست ها کمی بی انصافی شاید باشه
عذر خواهی میکنم که اینگونه بیان شد
سلام استاد منظور شما رو متوجه نشدم شما هنوز با نزدن دکمه تشکر هنوز موفق به خواندن متن مخفی شده نشده اید
میشه بفرمایید منظور تان چه بوده ؟

StudioBahram

VIP+ افتخاری
کاربر
2015-06-04
1,038
3,775
صومعه سرا
با درود و سپاس //بنده هم در مورد شناسایی ایسی فلش 8 پین مشکل داشتم و دلیلش هم کج و ضعیف شدن پین های جلویی سوکت بود که با یک روش بسیار ساده رفع شد [hide]سوکت را برعکس جا زدم و مشکل عدم شناسایی و ارور در وریفای و بررسی پاک بودن ، صد در صد رفع شد . [/hide]

shadies

VIP+ افتخاری
کاربر
2008-03-24
819
2,350
باران های نقره ای
یکی از دوستان همین مشکل داشتند (برخی ای سی ها خوانده وبرخی خوانده نمی شد) با توجه به اینکه پروگرامر گارانتی نداشت باز کردن وپایه zif بصورت دوطبقه بود که کلیه پایه ها را شارژ لحیم کردم مشکل حل شد باتوجه به تاریخ پست بعنوان تجربه اعلام شد

سلطانیان50

VIP PLUS
VIP PLUS
vip
کاربر
2019-04-21
43
99
52
با سلام خدمت همکاران گرامی بنده هم با بر عکس کردن سوکت ودقیقا جازدن آیسی روی طرف دیگر سوکت مشکل عدم شناسایی برطرف شد همانطوری که همکارمون فرمودن

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: ghasem139
بالا