آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

بهترین آنتی ویروس از نظر شما

برترین آنتی ویروس از نظر شما

• Bitdefender

رای: 3 20.0%
  • McAfee

رای: 1 6.7%
  • Panda

رای: 0 0.0%
  • Kaspersky

رای: 4 26.7%
  • Eset Nod32 Smart

رای: 6 40.0%
  • Eset Nod32 Antivirus

رای: 2 13.3%
  • Webroot

رای: 1 6.7%
  • Norton

رای: 3 20.0%
  • Microsoft

رای: 0 0.0%
  • Avira

رای: 6 40.0%

• مجموع رای دهندگان
    15
  • نظرسنجی بسته .

fanus86

کاربر vip
vip
کاربر
2012-08-10
206
801
گرمسار
www.pishgaman.org
دوست من این به این خاطر هست که تعداد استفاده کننده ها معلوم بشه . درسته جفتشون یکی هستن اما تو ایران بعضی ها از اسمارت و بعضی ها از کامل استفاده میکنن
کاسپر و بقیه هم نسخه های دیگه دارن اما خوب مردم ما از همین نسخه های نامی استفاده میکنن کسی دنبال نسخه های دیگش نیس فقط تو نود اینطوریه
به همین خاطر بود

ajamee

VIP+ افتخاری
کاربر
2009-09-14
1,727
4,735
دوست من این به این خاطر هست که تعداد استفاده کننده ها معلوم بشه . درسته جفتشون یکی هستن اما تو ایران بعضی ها از اسمارت و بعضی ها از کامل استفاده میکنن
کاسپر و بقیه هم نسخه های دیگه دارن اما خوب مردم ما از همین نسخه های نامی استفاده میکنن کسی دنبال نسخه های دیگش نیس فقط تو نود اینطوریه
به همین خاطر بود
دوست گرامی امیدارم این را قبول کنی که از نظر نظر سنجی خوب نیست در هیچ جای اینطوری نظر سنجی نمی کند چون تقسیم می شود

Majid_ME

کاربر
2012-08-20
201
978
سلام
اصلا نظر سنجیتون واضح نیست ! اول نوشتید برترین انتی ویروس از نظر شما بعد نوشتید از کدوم انتی ویروس خوشتون میاد !!
مثلا از نظر من قوی ترین انتی ویروس kaspersky هست اما من از nod استفاده میکنم حالا کدوم رو باید بزنم
بهتر بود میزدید شما از کدام انتی ویروس استفاده میکنید .

مهدی امجدی

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2009-12-25
2,476
19,505
ایران
با درود
به نظر بنده در حال حاضر و در وطن دو آنتی ویروس بهتر جواب میدهد
1- avira free
اول به خاطر اینکه یوزر پس نمیخواد و آپدیتش رایگان است و آپدیت شده اش فوق العاده امنیتی است

تنها بدیش اینه که کمی سنگین است و به درد سیستم های ضعیف نمیخورد

2-Microsoft
من خودم مدتی است از این آنتی ویروس استفاده میکنم واقعا بی نظیر است آپدیتش رایگان است و بسیار سبک است و فوق العاده امنیتش بالا است
آپدیت آفلاینش هم در اینترنت موجود است
فقط بهتر است روی ویندوز اورجینال نصب شود و یا روی ویندوزی نصب شود که کرکش خوب باشه
موفق باشید

jfrras

مدير انجمن تخصصی الکترونیک
مدیر تالار
2007-04-13
3,095
74,081
48
ایران
سلام
بنده هم از بیت دیفندر استفاده می کنم .چون لیسانسش قانونیه براحتی اپدیت میشه.لیسانس یک ساله روی لبتاب بود . خیلی سبک و جالبه .قبلا از avast - ویروسیاب میکرو سافت استفاده می کردم.
.

بالا