آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

آموزش کامل بستن تابلو روانهای چینی

jfrras

مدير انجمن تخصصی الکترونیک
مدیر تالار
2007-04-13
3,099
74,087
48
ایران
با عرض سلام این فایل رو برای کسایی که مبتدی هستند و میخواهند آموزش بستن تابلو روانها چینی رو یاد بگیرن حتما دانلود کنند:ghost:
hidden content may not be quoted

سلام
باتشکر از :sky_man847
آموژش مفید ایشون داخل سایت آپلود گردید.!!

jfrras

مدیر تالار
2007-04-13
3,099
74,087
48
ایران
سلام دوستانی کا با برد و ماژول های چینی کار کردن کیفیت جنس ها رو چطور دیدن دوامش چطوره ایا میشه روشون حساب کردن؟ بخصوص برد ها نسبت به برد های ایرانی

سلام
دوست عزیز دوامشون مثل دی وی دی های چینی یه دفعه دیدی خوب از آب در اومد . یکی از دوستان من خودش مونتاژ کرده بود.
وتو مغازه خودش نصبه متاصفانه مادر بردش بعد از دو یا سه ماه خراب شد .و یه دو سه هفته ای هم هست که یکی از ماژول های ال ای دی قات زده و برای خودش کار می کنه. و وقتی نور افتاب بهش می خوره بعد از گرم شدن درست میشه . این نمایانگر اینه که از لحیم کاری خوب برخوردار نیستند.و اگه برد ایرانی خوب با امکانات بالا پیدا کردی بهتر از چینی ها کار می کنند. لااقل قابل تعمیر هستند.!!!!

Majid_ME

کاربر
2012-08-20
201
978
سلام
دوست عزیز دوامشون مثل دی وی دی های چینی یه دفعه دیدی خوب از آب در اومد . یکی از دوستان من خودش مونتاژ کرده بود.
وتو مغازه خودش نصبه متاصفانه مادر بردش بعد از دو یا سه ماه خراب شد .و یه دو سه هفته ای هم هست که یکی از ماژول های ال ای دی قات زده و برای خودش کار می کنه. و وقتی نور افتاب بهش می خوره بعد از گرم شدن درست میشه . این نمایانگر اینه که از لحیم کاری خوب برخوردار نیستند.و اگه برد ایرانی خوب با امکانات بالا پیدا کردی بهتر از چینی ها کار می کنند. لااقل قابل تعمیر هستند.!!!!

از ماژول های ایرانی استفاده بشه بهتره یا چینی ؟
تفاوت قیمتشون رو هم بگید ممنون میشم

jfrras

مدیر تالار
2007-04-13
3,099
74,087
48
ایران
از ماژول های ایرانی استفاده بشه بهتره یا چینی ؟
تفاوت قیمتشون رو هم بگید ممنون میشم

دوست عزیز
یک ماژول ال دی چینی حدود 40 تومان .اگه بخواهیم این برد رو خودمون بزنیم هر ماژول ال ای دی فکر کنم نزدیک دو برابر قیمت چینی در میاد .ایرانی رو خودت میزنی و می تونی تعمیرش کنی ولی مال چینی ها بندرت تعمیر میشن.

Majid_ME

کاربر
2012-08-20
201
978
دوست عزیز
یک ماژول ال دی چینی حدود 40 تومان .اگه بخواهیم این برد رو خودمون بزنیم هر ماژول ال ای دی فکر کنم نزدیک دو برابر قیمت چینی در میاد .ایرانی رو خودت میزنی و می تونی تعمیرش کنی ولی مال چینی ها بندرت تعمیر میشن.

ممنون از وقتی که میزارید .
منظورم تفاوت قیمت برد چینی و ایرانی بود ؟ و این که این برد ها تولید انبوه میشه تو ایران یا خودمون باید نقشه ، فیبر و قطعات رو جدا تهیه و مونتاژ و برنامه ریزی کنیم؟

jfrras

مدیر تالار
2007-04-13
3,099
74,087
48
ایران
ممنون از وقتی که میزارید .
منظورم تفاوت قیمت برد چینی و ایرانی بود ؟ و این که این برد ها تولید انبوه میشه تو ایران یا خودمون باید نقشه ، فیبر و قطعات رو جدا تهیه و مونتاژ و برنامه ریزی کنیم؟

دوست عزیز من مثال رو برای همین زدم . بردچینی ارزونتر در میاد ولی یه مشکلاتی داره. بردهای ایرانی اگه نقشه و هگز مربوط به تابلو رو داشته باشید میتونید بدید برد رو بزنند و شما مونتاژ و بهره برداری کنید . یه خورده وقت گیره. ولی چینی ها آماده اند فقط مونتاژ یعنی سیم بندی و برنامه ریزی می خوان.
مادر برد چینی از 40 توان به بالا طبق امکانات مربوطه ارائه شده. ولی ایرانی یه خورده گرونتر در میاد .

Majid_ME

کاربر
2012-08-20
201
978
دوست عزیز من مثال رو برای همین زدم . بردچینی ارزونتر در میاد ولی یه مشکلاتی داره. بردهای ایرانی اگه نقشه و هگز مربوط به تابلو رو داشته باشید میتونید بدید برد رو بزنند و شما مونتاژ و بهره برداری کنید . یه خورده وقت گیره. ولی چینی ها آماده اند فقط مونتاژ یعنی سیم بندی و برنامه ریزی می خوان.
مادر برد چینی از 40 توان به بالا طبق امکانات مربوطه ارائه شده. ولی ایرانی یه خورده گرونتر در میاد .

ممنون از اطلاعاتی که دادید .

AAAREF

کاربر
2013-05-02
1
1
سلام, من عضو جدید سایت هستم, مطلب رو خوندم خوشم اومد, میخواستم بدونم طرز مونتاژ تابلو های ایرانی با چینی فرق میکنه؟ ممنون میشم آگه جواب بدید.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: d.rmardin
بالا