آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

باز کردن قفل گوشی k750i

max16

کاربر vip
vip
کاربر
2008-11-09
53
492
باز کردن قفل گوشی k750i موقعی که می خواهی گوشی رو روشن کنم قفل گوشی می خواهد :smilie_help:tanx

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: غزال

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,824
ایران
سلام

دوست عزیز شما یا pincode را فعال کردید یا phonlock. فکر میکنم کد پیشفرض phonlock در گوشی های سونی اریکسون 4 یا 6 یا 8 صفر است اما اگر کد را عوض کرده باشید نمیتوان آن را پیدا کرد و باید گوشی با باکس Unlock شود.
در مورد pincode هم اگر آن را فراموش کردید می توانید از روی سند سیمکارت آن را پیدا کنید اگر آن را عوض کرده باشید می توانید از روی pukcode که بر روی سند هست و بعد از 3 بار اشتباه زدن درخواست می شود آن را بازگشایی و pincode جدید را وارد کنید
موفق باشید

banehjok

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2006-10-31
221
555
براي باز كردن قفل گوشي بايد باكس داشته باشي
باكس اس اي تول يا كروزر براحتي گوشي شما رو انلاك مي كنه
البته قبل از اين كار 4تا صفر بزن ببين باز مي شه يا نه در غير اين صورت بايد با باكس اين كارو بكني...

max16

کاربر vip
vip
کاربر
2008-11-09
53
492
بازش کردم بدون باکس مرسی

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: غزال

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,824
ایران
باکس نرم افزار نیست یک سخت افزار هست که فریم ور داره... شما سرچ کنید در مورد باکس کمی مطالعه بفرمایید. و سوالتون هم در بخش مربوط به باکس باید بپرسید

fanus86

کاربر vip
vip
کاربر
2012-08-10
206
801
گرمسار
www.pishgaman.org
دوست عزیز برای باز کردن قفل گوشی های سونی اریکسون شما میتونید از نرم افزار Se-tool Lite اسفتاده کنید که بدون نیاز به باکس میتونید رمز گوشی رو ببینید
برای اینکار فقط کافیه نرم افزارش رو دانلود کنید و بر روی Identify کلیک کنید رمز نمایش داده میشه
به همین سادگی :nevreness:

بالا