آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

کمک برای فرکانس متر

majid_tech

کاربر vip
vip
کاربر
با سلام . من میخوام یه فرکانس متر 100hz ولی بادقت یکصدم بسازم البته با avr به نظر شما چه کنم .اگه برنامه حاضری در bascam دارین خیلی ممنون میشم اگه بزارین

gadraj

معاون مدیر کل
معاونت انجمن
2007-05-09
5,023
106,542
با سلام . من میخوام یه فرکانس متر 100hz ولی بادقت یکصدم بسازم البته با avr به نظر شما چه کنم .اگه برنامه حاضری در bascam دارین خیلی ممنون میشم اگه بزارین
با سلام :
دوست عزيز بفرما خدمت شما :
فركانس متر با دقت يكصدم از 16 هرتز الي 120 هرتز با ميكروكنترولر به همراه نقشه ها و pcb وراهنماي جمپر و فايل هاي سورس و هگز كامل .
اميدوارم مفيد واقع شود .
دانلود کنید

پیوست‌ها

everest

کاربر
2010-05-31
22
24
باسلام و آرزوی سلامتی وتشکر از محبتهای بیدریغتان
آقای مهندس من با استفاده از نقشه کتاب {avr آقای کاهه } فرکانس متری را که از دو قطعه
{ lcd 2"16و میکرو atmeg32 } تشکیل شده بود ساختم . وسیله خوبی از آب در آمد ..
ولی متاسفانه بعضی از فرکانسها و پالسها را مثل برق شهر ویا مکانهایی که نقطه مشترک
مانند ground ,یا زمین ندارند را نمیتوانم اندازه گیری کنم ، لطفا مرا راهنمایی کنید .....
در ضمن با توجه به تازه کار بودنم هرکاری کردم نتوانستم نقشه مدار را به اینجا منتقل کنم

gadraj

معاون مدیر کل
معاونت انجمن
2007-05-09
5,023
106,542
باسلام و آرزوی سلامتی وتشکر از محبتهای بیدریغتان
آقای مهندس من با استفاده از نقشه کتاب {avr آقای کاهه } فرکانس متری را که از دو قطعه
{ lcd 2"16و میکرو atmeg32 } تشکیل شده بود ساختم . وسیله خوبی از آب در آمد ..
ولی متاسفانه بعضی از فرکانسها و پالسها را مثل برق شهر ویا مکانهایی که نقطه مشترک
مانند ground ,یا زمین ندارند را نمیتوانم اندازه گیری کنم ، لطفا مرا راهنمایی کنید .....
در ضمن با توجه به تازه کار بودنم هرکاری کردم نتوانستم نقشه مدار را به اینجا منتقل کنم
با سلام :
شماتیک فوق را من ندیده ام - شما میتونید شماتیک و فایل هگز انرا به فرمت rar تبدیل کرده در همین تاپیک پاسخ به موضوع

vahidati

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-08-16
903
3,982
سلام و خسته نباشید اگر یکی از دوستان این فرکانس متر رو تولید کنه من هم خریدارم چون خودم اصلا فرصت درست کردنش رو ندارم

بالا