آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

تصویر ندادن لپ تاپ lenovo b 560

cifzs

VIP+ افتخاری
کاربر
2008-02-22
493
688
یه لپ تاپ لنوو به دستم رسیده که وقتی کلید پاور رو میزنم روشن میشه ولی تصویر نمیده و چراغ پاور چشمک میزنه و هیچ بوقی هم نمیزنه

همتا

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
کاربر +vip پلاس
کاربر
2011-08-13
1,886
6,818
کرمان
سلام اول رمها وهاردوسی پی یو رو چک کنید ببنید نحوه اتصالشون صحیح باشه بعد اگه نشد مرحله اول برو سراغ بایوس پروگرامش کن نتیجه رو اعلام کن تا مراحل بعد را برات شرح بدم موفق باشید

cifzs

VIP+ افتخاری
کاربر
2008-02-22
493
688
دوست خوبم ممنون از جوابتون خدمتتون عرض کنم رم روچک کردم موردی نداشت اصولا هارد هم ربطی به تصویر دادن ندارد ولی هارد رو هم در اوردم باز هم فرقی نکرد.اگه فایل بایوسش رو دارید ممنون میشم برام بزارید::bounce::::bounce::

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: همتا

farzad_yousefi

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2011-02-01
829
4,579
سراسیاب ملارد(کرج)
دوست خوبم ممنون از جوابتون خدمتتون عرض کنم رم روچک کردم موردی نداشت اصولا هارد هم ربطی به تصویر دادن ندارد ولی هارد رو هم در اوردم باز هم فرقی نکرد.اگه فایل بایوسش رو دارید ممنون میشم برام بزارید::bounce::::bounce::

سلام همینطور که خودتون میدونید برای تست باید تمامرقطعات رو چک کرد چه بسا پایه های هارد اتصالی داشته باشه به هر حال من یه لپتاپ لنوو داشتم که مشگل شما رو داشت باز کردم دیدم دستگاه سولفاته زده
قشنگ با تینر شستم گذاشتم خشگ شد و دیدم تصویر داد حالا شما مطمئن هستید لپ تاپ اب نخورده

cifzs

VIP+ افتخاری
کاربر
2008-02-22
493
688
دوست خوبم لپ تاپ از مشتریه و هنوز بازش نکردم امروز بازش میکنم حوابش رو بهتون میدم

cifzs

VIP+ افتخاری
کاربر
2008-02-22
493
688
امروز بازش کردم ولی مینش رو در نیاوردم وقتی کارت دیباگر رو بهش زدم در کمال ناباوری دیدم تصویر داد .دیگه الله اعلم

cifzs

VIP+ افتخاری
کاربر
2008-02-22
493
688
الا که رفتم بار دیگه روشنش کردم دیدم بازم تصویر نداد و کل مین رو در اوردم و چیپش رو گذاشتم زیر دستگاه ای ار و حرارت دادم چند بار روشن کردم دیدم دیگه تصویر میده

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: amir99
بالا