آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

روشن نشدن مادر برد مدل QF7100PVT-M3

COSAR

VIP PLUS
VIP PLUS
vip
کاربر
2010-10-10
198
1,858
زاهدان
با سلام خدمت دوستان و همکاران عزیز
مادر برد الایت مدل QF7100PVT-M3 استارت نمیشه و هیچ واکنشی هم نداره سی پی یو یا هیچکدوم از ای سی ها هم داغ نمیکنند اگه کسی از دوستان این ایراد رو تجربه کردند لطفا راهنمایی کنند
در ضمن اگه کسی از دوستان فایل بایوسش رو داره لطفا آپلود کنه....

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: imanfc

imanfc

کاربر
2012-01-04
345
1,003
سلام
پنل جلو رو ولتاژ گیری کن ببین از طریق dip روشن میشه یا نه معمولا یه ترانزیستوز پشت dip هست اون رو هم چک کن
برا فایل بایوس به آدرس زیر مراجعه کن :
http://www.irantk.ir/showthread.php?t=27824

COSAR

VIP PLUS
VIP PLUS
vip
کاربر
2010-10-10
198
1,858
زاهدان
سلام دوست عزیز ممنون از راهنماییتون
وقتی ATX رو قطع میکنم استارت میشه خازنهای اطراف فت ها اتصال کوتاه نشون میدند....

• Like

farzad_yousefi

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2011-02-01
829
4,580
سراسیاب ملارد(کرج)
انقدر این انجمن پر بار هست که تا دوستان سوال می پرسن باید رجوع بدیم به لینک های مختلف چون واقعا دوستان این موارد رو تجربه کردن و در موردشون مطلب نوشتن

به هر حال ی اقای
kharad زحمت کشیدن مطلبی در این مورد نوشتن که خیلی جالب و تمیز این مطلب رو نوشتن شما اون مطلب رو بخونید اگر کفاف نکرد ما به شما کمک خواهیم کرد

• Like

COSAR

VIP PLUS
VIP PLUS
vip
کاربر
2010-10-10
198
1,858
زاهدان
با تشکر از همه دوستان که لطف کردند به پست پاسخ دادند.
ایراد فت های اطراف سی پی یو بودند که با تعویضشون اتصال کوتاه atx برطرف و مشکل مادر برد حل شد.
از دوستان خواهش میکنم وقتی یه مو ضوع رو شروع می کنند تا نتیجه گیری نهایی ادامه بدند نه فقط تا وقتی که مشکلشون حل میشه و بعدش پست رو نیمه کاره رها میکنند. اکثر پستهای دوستان فقط راهنمایی سایر همکارا توش هست و بدون نتیجه گیری رها شده هستش اگه دوستانی که یه پست رو شروع کردند نتیجه نهایی عیب و چگونگی رفع عیب رو در پایان توضیح بدند فکر کنم خیلی مطالب مفید تر میشه....
با تشکر از همه اساتید بزرگوار

بالا