آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

تستر پاور کامپیوترATX Power Tester

amiric

ناظم انجمن
2007-09-29
2,998
29,009
[h=3]آیا میدانید؟[/h] ضرر احتمالی ناشی از سوختن قطعات هنگام مونتاژ سیستم و یا تعویض پاور تا چه میزان است؟!!
گارانتی قطعات هنگام سوختن در اثر اتصال پاورهای خراب از بین می‌رود. و به اصطلاح چیپ آنها ’خال‌ ‘ می‌زند!
[h=3]آیا شنیده‌اید؟[/h] یک پاور خراب می‌تواند تمام قطعات را یکباره بسوزاند.

[h=3]دستگاه تست پاور چیست و چگونه کار می‌کند؟[/h] [h=4]این دستگاه جهت تشخیص و اندازه‌گیری ولتاژهای خروجی‌ پاور کامپیوترمورد استفاده قرار می‌گیرد.چنانچه در هنگام اسمبل کردن سیستم و یا هنگام تعمیرات از سالم بودن پاور مطمئن نباشید احتمال سوختن قطعات اصلی کامپیوتر وجود داشته و همانگونه که مطلع هستید خرابی در اثر ولتاژهای خارج از استاندارد باعث از بین رفتن گارانتی قطعات می‌گردد. به همین سبب استفاده از تستر قبل از اتصال پاور به سیستم برای ایمنی قطعات کاملاً ضروری است.[/h] [h=4]این تستر برطبق استانداردهای EU,IEC60950,EN60950,UL60950 عمل نموده و با تست ولتاژهای خروجی پاور و قرار دادن بار اهمی روی پاور اطلاعات کاملی از ولتاژهای ساخته شده می‌دهد. در هنگام آزمایش چنانچه ولتاژ خروجی کمتر ویا بیش از مقادیر استاندارد باشد رنگ LEDمتناظر با ولتاژ مربوطه تغییر می‌کند.[/h] [h=4]ایرادهائی که در اثر اتصال پاور معیوب ممکن است بوجود آید شامل موارد زیر است:[/h] [h=4]- عدم کارکرد صحیح سیستم ، بوت نشدن ، ریست کردن و هنگ کردن در زمان کار هنگامی که یک یا چند خروجی کمتر از مقادیر تعیین شده باشند.[/h] [h=4]- سوختن قطعات اصلی شامل مادر برد، CPU ، رم ، کارت گرافیک ، مودم وکارتهای جانبی دیگر هنگامی که یک یا چند خروجی بیشتر از مقادیر تعیین شده باشند.[/h]قیمت 42 هزارتومان

قابل اتصال به کلیه پاورهای (ATX (20Pin & 24Pin connectors

پیوست‌ها

• 37.2 کیلوبایت بازدیدها: 1,571

علی علی دادی

VIP+ افتخاری
کاربر
2011-08-04
401
3,653
سرزمین مفرغ
سلام.من خودم دارم البته مدل از این بهترش.اما هیچ وقت به درد نمیخوره!به این خاطر که ولتاژ رو درست نشون نمیده!!!!!و از پاور بار نمیکشه!!!!فقط و فقط پاور رو استارت میزنه که روشن شه.و نوسان خروجی هم نشون نمیده!!!بهترین روش اینه که از مالتی متر برای اندازه گیری ولتاژ استفاده بشه و برای گرفتن بار از پاور مقامت آجری 10 الی 20 وات استفاده کنید.

fireforce

کاربر
2010-01-22
77
195
کردستان
با درود :approve:[h=2]من از پست مفید علی علی دادی تشکر میکنم همینطور هستش پاور واقعی باید با زیر بار رفتن وتست ولتاژسالم بدون نویز و******* باشه که راحل ساده میتونین با سری کردن تعدادی لامپ 12و5 ولت پاور را زیر بار برده وبامولتی متر میتوان ولتاژ واقعی رابدست اورد با تشکر[/h]

Mahdi D.A.M

کاربر vip
vip
کاربر
2012-12-14
187
800
استان تهران
با سلام .
من یک مدل مال شرکت گیرین داشتم واقعا عالی بود صفحه دیجیتال داشت و نوسانات ولتاژ رو هم نشون میداد. البته گفته دوست عزیزمون هم درسته که باید زیر بار خودشو نشون بده. اگه از این مدل هم بیارید مشتری هستیم جناب زارع.

msh.27

کاربر vip
vip
کاربر
2012-09-06
246
832
تهران
درود دوستان اگر دفترچه راهنمای این تستر پاور ها رو مطالعه کنی مبینید که در هر ولتاژ از مقاومت استفاده شده وبرای زیر بار بردن بیشتر میتوانید از لامپ 12ولت 20وات بهره ببرید که این هم در دفترچه یا کاغذ همراهش ذکر شده

traffic

کاربر
2013-07-26
44
85
سلام مهندس
لطفا آدرس فروشگاه رو بفرمائید
میخواستم قیمت تستر پاور گرین رو بدونم و آیا موجود دارین ؟

sandwichpane

کاربر
2020-04-27
1
0
25
خیلیی جالبه این تست پاور من ازش استفاده کردن یادش افتادم قدرت بسیار بالایی داره جالبه در کل مرسی از مطلب خوبتون
از این تست پاور در ساندویچ پانل هم استفاده میشه که ساختمان سازی با اون انجام میشه

بالا