آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل عدم تطابق وات شارژر لب تاب با خود لب تاب در N5040

sardar_osman

کاربر
2012-04-30
9
8
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما سروران گرامی
دوستان یه لب تاب N5040 واسم اوردن که پیغام خطا هنگام روشن کردن لاب تاب میاره که با F1 کنار میره و روشن میشه ولی وقتی میاد رو ویندوز قسمت شارژ باطری پیغام THE POLUGIN NOT CHRGHE رو مینویسه که باطری رو شارژ نمیکنه ولتاژگیریهای مسیر شارژو انجام دادم همشون درستن رو پایه باطریها شارژ درست میاد ولی شارژ نمیکنه چراغ شارژ باطری هم روشن نمیشه با باطری پر هیچ مشکلی نداره حالا از اساتید بزرگوار ممنون میشم من و راهنمایی کنن
با تشکر

fanus86

کاربر vip
vip
کاربر
2012-08-10
206
801
گرمسار
www.pishgaman.org
به احتمال زیاد مشکل از باطری باشه
باطری رو بر دارید و بزارید ویندوز بالا بیاد و بعد علامت باطری رو چک کنید اگر ضربدر خورده باشه مشکل از باطری
معمولا شر کت دل به همچین کاری رو تو باطری هاش انجام میده که بعد تقریبا یک سال ، وقتی کامپیوتر رو روشن می کنی مینویسه عمر باطری به پایان رسیده .
البته این توسط یه ایسی کنترل میشه ربطی به زمان نگهداری باطری نداره شاید همین باطری 2 یا 3 ساعت نگهداره

sardar_osman

کاربر
2012-04-30
9
8
به احتمال زیاد مشکل از باطری باشه

باطری رو بر دارید و بزارید ویندوز بالا بیاد و بعد علامت باطری رو چک کنید اگر ضربدر خورده باشه مشکل از باطری
معمولا شر کت دل به همچین کاری رو تو باطری هاش انجام میده که بعد تقریبا یک سال ، وقتی کامپیوتر رو روشن می کنی مینویسه عمر باطری به پایان رسیده .
البته این توسط یه ایسی کنترل میشه ربطی به زمان نگهداری باطری نداره شاید همین باطری 2 یا 3 ساعت نگهداره
سلام دوست عزیز مشکل باطری نیست چون باطری 5040 اکبند رو روش گذاشتم همینطوریه امروز ای سی شارژشم عوض کردم فرقی نکرده احتمال میدم مربوط به بایوس باشه شما دوستان میشه راهنماییم کنید چطوری بایوسشو اپدیت کنم فایلشو ازکجا گیر بیارم و مراحل کامل اپدیت بایوس و واسم توضیح بدید ممنون میشم

sardar_osman

کاربر
2012-04-30
9
8
اینم فایل بایوس لپ تاپ شما
فقط باید اجراش کنید روی آپدیت بزنید
دانلود
سلام
دوست خوبم بخاطر فایل بایوس ممنونم ولی من هیچ وقت بایوس اپدیت نکردم میشه روششو واسم بنویسید که چطوری باید عمل کنم ممنون میشم

fanus86

کاربر vip
vip
کاربر
2012-08-10
206
801
گرمسار
www.pishgaman.org
دوست عزیز من لپتاپ دل ندارم ولی این نرم افزار فقط روی لپ تاپ های دل میاد و روی همین مدل می خواد
کار زیاد سختی نیست مشکلی هم پیش نمیاد چون ورژن آخر هست و از سایت خودشه
فایل رو اجرا کن و تایید رو بزن

sardar_osman

کاربر
2012-04-30
9
8
اینم فایل بایوس لپ تاپ شما
فقط باید اجراش کنید روی آپدیت بزنید
دانلود
سلام
متاسفانه این فایل و لب تابم قبول نکرد و پیغام ساپورت نمیشه رو داد اگه میشه فایل اصلیشو واسم بذارید ممنون میشم
inespiron n5040 ا AMD
هستش
ممنون

محمد سخی پور

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2010-05-25
546
2,309
فردیس کرج
دوست عزیز کاش پیغام اروری که می ده رو می نوشتی! شارژر فابریک خود لپ تاپ رو استفتده می کنید!!!!؟؟؟؟؟
اگه آمپر شارژر فرق داشته باشه توی لپ تاپ های DELL این پیغام رو می ده و توی ویندوز هم همون پیغامی رو که شما نوشتید میده!! بعید می دونم ایراد از لپ تاپ باشه! از شارژر فابریک استفاده کن،مشکلت حل می شه.
:wink:

sardar_osman

کاربر
2012-04-30
9
8
دوست عزیز کاش پیغام اروری که می ده رو می نوشتی! شارژر فابریک خود لپ تاپ رو استفتده می کنید!!!!؟؟؟؟؟
اگه آمپر شارژر فرق داشته باشه توی لپ تاپ های DELL این پیغام رو می ده و توی ویندوز هم همون پیغامی رو که شما نوشتید میده!! بعید می دونم ایراد از لپ تاپ باشه! از شارژر فابریک استفاده کن،مشکلت حل می شه.
:wink:
سلام دوست عزیز
بیشتر از 10 تا شارژر اصلی دل دارم با همشون تست کردم پیغام (the plugin not charghe the battrey) روی صحفه ویندوز نشون میده الان ای سی شارژم عوض کردم فرقی نکرد الانم فایل بایوس شو میخوام که دوست عزیزمون واسم گذاشته ولی لب تاب منو ساپورت نمیک***

محمد سخی پور

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2010-05-25
546
2,309
فردیس کرج
دوست عزیز شارژر فابریک این مدل چند آمپر هست؟ اگر از شارژر فابریک همین مدل استفاده می کنی و بازم این مشکل رو داری، آی سی شارژ رو عوض کن و در مرحله بعد ترانزیستور و خازنهای پشت سوکت باطری رو عوض کن.

بالا