آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

دوره تعمیر لب تاپ اموزشگاه ***

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

jaxtor

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2008-06-29
1,664
18,383
بچه ها من خودم تعمیر کارم اما یه دوره عمومی تعمیر لب تاپ تو اموزشگاه *** شهرمون ثبت نام کردن مدتش هم یک ماه و نیمه طرف 330000 تومن از من گرفن گفت تو این دوره فقط بیشتر رو مین برد لبتاپ کار میکنین بعد اگه دوره تخصصی بیاین اون 800000 تومنه و تخصصی میخام بدونم بچه هایی که تو این کلاسهای اموزشگاه *** رفتن چجوریه دوره عموممیش؟ بدرد میخوره بمن گفت فقط رو مین برد لب تاپ بیشتر کار میکنین تو این دوره به من تعویض نمایشگر لبتاپم رو یاد میدن ؟ یخورده راهنمایی کنین ممنون میشم

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,827
ایران
پاسخ : دوره تعمیر لب تاپ اموزشگاه پل

دوست عزیز بهتر بود سوالتون رو عمومی میپرسیدید. اینجوری که نمیشه. هم تبلیغ میکنید برای اون آموزشگاه و هم کسایی که ممکنه دشمن اون اموزشگاه باشن بیان دروغ بگن و رفیقهاش بیان بگن خوبه.

اینجور سوالات لطفا تو انجمن نپرسید. به صورت کلی می تونید بپرسید کلاس برید یا نه و ....

jaxtor

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2008-06-29
1,664
18,383
ببین من خودم برق ساختمان رو ادواری رفتم فنی و حرفه ای هر دو بار وسیله خراب بهم دادن منو ازعمد رد کردن 30000 تومن پولم رفت و به من گفتن باید بری اموزشگاه امتحان پایان دوره بدی تا قبولت کنن وگرنه ادواری هیچکسو قبول نمیکنن
من نگفتم دارم با پولم چکار میکنم میگم منظورم اینه معمولا تو کارکاهاشون چه چیزایی رو معمولا یاد میدن؟ بعدش من خودم مدارک تعمیرات فنی و حرفه ای رو برا تعمیرات دارم دارم دوساله تعمیرات میکنم تو مغازه ام برا مدرک نمیخام واسه یادگیری میخام

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: farzad.

farzad_yousefi

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2011-02-01
829
4,580
سراسیاب ملارد(کرج)
این نکته را نه فقط به این عزیز بلکه به کلیه دوستان عرض می کنم تبلیغ خلاف مقررات انجمن هست پس بیاییم به قوانین احترام بذاریم

دوست عزیز و گلم جناب
jaxtor من به شما اخطار دادم که این کار خلاف انجمن هست ولی شما دوباره این بحثو ادامه دادید

شما نباید این کار رو انجام بدید با ارز پوزش شما یک اخطار گرفتید سری بعد مدیران ارشد با این رفتار ها برخورد می کنند

اگه سوالی بود بنده به صورت خصوصی در خدمتم باز هم معذرت می خوام این طوری صحبت کردم ولی باید بپذیریم که این جزو قوانین هست پس بیایم به قوانین احترام بذاریم

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا