آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

دریافت اطلاعات و شماره تلفن از خط تلفن

CINAPA

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-07-25
826
2,478
سلام
دوستان کمک کنید برای راه اندازی دریافت اطلاعات از خط تلفن . میخواستم بدونم که کسی با این ایسی ht9032d کارکرده . میخوام که اگه کسی زنگ زد بتونم شماره تماسشو روی ال سی دی ببینم کسی برنامه بیسکام ویا شماتیک داره . من چندتا از نت پیدا کردم ولی وقتی کامل کردم اعدادی روی ال سی دی مینویسه که اصلا ربطی به شماره تلفن کننده نداره .
کسی میدونه شماره و اعداد بصورت سریال تو خط فرستاده میشه به چه صورته ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
::smiley_on_tredmi:: ::smiley_on_tredmi:: :ghost:

CINAPA

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-07-25
826
2,478
دارین ناامیدم میکنین . فکر کنم خودم پیدا کردم که مشکل کجاست این که این ایسی ht9032d فقط دیکودر سریال هست که با مدولاسیون fsk کار میکنه .پس احتمالا خط تلفن من یا مرکز مخابرات منطقه من شبکه اون از fsk استفاده نمی کنه و باید احتمالاdtmf باشه .
حالا اگه از دوستان با mt 8870 کار کردن که یک دیکودر dtmf هست . البته فقط برنامش را میخوام بقیش تو دیتا شیت هست لطف کنن که وقتمون سر برنامه نویسی تلف نشه

CINAPA

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-07-25
826
2,478
در جواب خودم باید بگم که:jump:
بعد از کلی تحقیقات و بررسی از مرکز مخابرات . خط ما از همون fsk استفاده میکنه . طریقه فهمیدنش هم اینطوری که اگه . با خط دیگه به خط ما و گوشی ما زنگ بزنیم مثلا با موبایل به خط ثابتمون زنگ بزنیم .. اگر ابتدا زنگ خورد وبعد شماره افتاد یعنی سیستم خط از fsk استفاده میکنه . و اگه بلعکس بود سیستم dtmf هست . \ پس خط من fsk هست . پس چرا ایسی ht9032d که fsk هست جواب نداد .
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
حالا تا این جا من جلو رفتم خواهشن یکی از دوستان هم به کمکم بیاد که داره سخت میشه !!!

lord sky

کاربر
2013-05-28
3
6
سلام دوست عزیز وقت بخیر :) اگر شماتیک مدار + pcb مدار خودت بزاری میتونیم باهم بررسی کنیم و مشکل شما رو حل کنیم.

بالا