آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

حل شد - مشکل عدم شناسایی کارت حافظه در نوکیا N70

saroveh

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2011-09-19
1,328
4,843
sari
سلام این گوشی موبایل چند وقتی بود که شدیدا هنگ میشد گوشی رو ریست کلی کردم وکارت حافظه هم داخل گوشی بود مشکل هنگ کردن گوشی رفع شده ولی کارت حافظه رو نمی شناسه کارت توی کامپیوتر شناسایی میشه ولی در گوشی شناسایی نشد و بعد از ریست کردن کوشی دوباره که روشن کردم برای کارت یک کد رمز خواسته شده که که من پیش فرض کد نوکیا که 12345 هست رو دادم با تشکر

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: 0noff

ahnor

کاربر
2008-11-30
36
87
پاسخ : مشکل عدم شناسایی کارت حافظه در نوکیا مدل n70

سلام
گوشی رو با کارت حافظه دیگه ای امتحان کنید و کارت حافظه رو با گوشی دیگه

0noff

کاربر vip
کاربر
2011-11-10
211
715
تهران

با سلام دوست عزیز در صورتی که روی کارت حافظه رمز گذاشته باشید و گوشی را فکتوری ریست کرده باشید گوشی دیگر رمز کارت حافظه را تشخیص نمیدهد و از شما رمز میخواهد این در صورتی میباشد که ارور رمز بدهد واز شما رمز بخواهد نه اینکه درخواست فرمت کردن رم را از شما بخواهد و در صورت خواستن رمز باید توسط باکس ATF نوکیا که یک دانگل رم دارد میتوان پسورد رم را خواند

saroveh

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2011-09-19
1,328
4,843
sari

سلام با کارت دیگری هم امتحان کردم نشد و کارت رو هم با گوشی دیگه ایی تست کردم سالمه وقتی که در این گوشی روی گزینه مموری کارت میرم این پیام میده memory card crrupted وبعدش هم درخواست فرمت کردن کارت رو میده

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: 0noff

0noff

کاربر vip
کاربر
2011-11-10
211
715
تهران

دوست عزیز طبق حرفی که قبل زدم چون دستور فرمت میدهد مشکل از برد میباشد که خو شامل چند گزینه میباشد 1 کانکتور رم 2 ***** esd مسیر رم و خازن مقاومت های که در این مسیر میباشد که باید به ترتیب تعویض وتست شود

mahyar_r

کاربر
2013-01-06
165
741

دوست عزیز طبق حرفی که قبل زدم چون دستور فرمت میدهد مشکل از برد میباشد که خو شامل چند گزینه میباشد 1 کانکتور رم 2 ***** esd مسیر رم و خازن مقاومت های که در این مسیر میباشد که باید به ترتیب تعویض وتست شود

سلام وقت بخیر
حرف های دوست عزیز
0noff درست می باشند اما قبلش گوشی را هم فلش کنید اگر نتیجه نگرفتید کارهایی که دوست عزیز0noff گفتندرا انجام دهید

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: saroveh

saroveh

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2011-09-19
1,328
4,843
sari

با تشکر از شما تا قبل از ریستارت کردن گوشی سالم بود وکارت حافظه هم در گوشی شناخته میشد فکر نکنم ریست کردن کانکتور رم وقطعه سخت افزار خراب کنه مورد دومی رو متوجه نشدم چی هست اگه امکان داره بیشتر توضیح بدی

tekno

کاربر
2008-04-17
99
318

ایراد سخت افزاری که نباید مشکل حادی پیش بیاد تا قطعه ای بسوزه .کانکتور مموری کارت ومسیر ان تا ای سی مموری را چک کن اگر حل نشد ای سی مموری کار ت را تعویض کن.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: saroveh

saroveh

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2011-09-19
1,328
4,843
sari

با تشکر از شما بهتره که گوشی رو به یک تعمیر کار موبایل بدم تا برام درست کنه چون خودم از گوشی زیاد سر در نمیارم وامکان داره خرابتر بشه هم هست بازم ممنون از راهنمایی شما

saroveh

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2011-09-19
1,328
4,843
sari

سلام مشکل عدم شناسایی کارت حافظه با فرمت کردن با گوشی نوکیامدل6600 حل شد و گوشی کارت رو میشناسه با تشکر

بالا