آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

فلزیاب general interest

safye

کاربر
2008-11-01
431
1,859
33
ساري
سلام دوستان ...خیلی وقت بود براتون مدار اپ نکرده بودم...این مدار جزو مدار های تفریحیه و نهایت عمقش 1.5 متره...کسایی که تازه کارن بسازن ..چیز ساده ایه....همینو تو بازار دان تا 18000000 تومان هم میفروشن...بازاره دیگه.......بگذریم..امیدوارم خوشتون بیاد:)

پیوست‌ها

• 50.5 کیلوبایت بازدیدها: 408
  • 31.6 کیلوبایت بازدیدها: 399

M_REZAEE31

کاربر
2008-11-19
51
131
gilan
سلام دوست عزيز
از زحمات شما در بخش فلزيابها تشكر مي كنم...
از شما تقاضا دارم در انتخاب مدارات دقت بيشتري فرماييد
حداكثر برد مدار در بهترين حالت 45 الي 65 سانتي متر مي باشد . . .

safye

کاربر
2008-11-01
431
1,859
33
ساري
سلام دوست عزیز ..از نظرتون نهایت تشکر...این مدار تست شدس....یه فلز 65*80 که وزنش 35 کیلو رو تو 1.5 زد...با کوئل 28

safye

کاربر
2008-11-01
431
1,859
33
ساري
اقاي سيفي براي فلزيابها وزن مهم نيست حجم مهمه
بخاطر همينه بچه همه چي رو مسخره ميكنند
اقای ربرت عزیز اگه توجه کرده باشید اندازشم گفتم.....در ضمن مگه فروم جای مسخره بازیه که میان مسخره میکنن...:mad:

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: ali m.g

ali m.g

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
کاربر
2008-01-04
1,869
11,837
TEHRAN
باسلام

کسانی که همه اطلاعات موجودشان

را بی منت دراختیار شما میزارند وبه دنبال اون همه تجربیاتی

که به سختی وبا هزینه های هنگفت کسب کرده اند برای

همراهی شما خرج می کنند

این نهایت نمک نشناسی بعضی از دوستان میباشد که عوض تشکر

وایجاد دلگرمی به تمسخر اقدام می کنند

در صورت تکرار این حرکات ناشایست از 48 ساعت تا یکماه کاربر

خاطی از سایت اخراج حواهد شد

همین عدم قدردانی بعضی از بچه های این بخش باعث شد

فعلا آپلود نقشه های فلزیابها را متوقف کنم

که بالغ بر بیش از 60 نوع نقشه میشود

آقای safye ودیگر دوستان فعال وزحمت کش این بخش

من از شما پوزش میخوام

موفق باشید

mr_havaee

کاربر
2008-02-29
15
81
تهران
سلام خدمت همه دوستان و مدیران محترم سایت

من هم با نظر آقا فرهاد موافقم چون فقط آپ کردن مداراتی که از عملکرد اون نه مطمئن هستن نه از قدرتش و زدن پستهای بیهوده ، هیچ فایده ای که برای دوستان نداره بر عکس دوستان رو در انتخاب برای ساختن گیج میکنه و اگه بعد از ساخت به جواب درستی نرسن به راحتی میشه گفت از عملکرد مدارات موجود در این سایت سرد میشن .
من از همه دوستانی که تو این سایت فعالیت دارند خواهش میکنم بجای اینکه پستهای بیهوده بزند تا تعداد ارسالهاشون بالا بره و یا اینکه همدیگرو به تمسخر بگیرن به فکر بالا بردن سطح کیفی سایت و مطالبشون باشن .
در ضمن از آقا فرهاد و دوستانی که ایدهای خوب برای طراحی و ساخت یک فلزیاب خوب دارند اگه مایل باشین با کمک هم میتونیم به یک نتیجه خوب برسیم .
با تشکر هوایی

safye

کاربر
2008-11-01
431
1,859
33
ساري
سلام خدمت همه دوستان و مدیران محترم سایت

من هم با نظر آقا فرهاد موافقم چون فقط آپ کردن مداراتی که از عملکرد اون نه مطمئن هستن نه از قدرتش و زدن پستهای بیهوده ، هیچ فایده ای که برای دوستان نداره بر عکس دوستان رو در انتخاب برای ساختن گیج میکنه و اگه بعد از ساخت به جواب درستی نرسن به راحتی میشه گفت از عملکرد مدارات موجود در این سایت سرد میشن .
من از همه دوستانی که تو این سایت فعالیت دارند خواهش میکنم بجای اینکه پستهای بیهوده بزند تا تعداد ارسالهاشون بالا بره و یا اینکه همدیگرو به تمسخر بگیرن به فکر بالا بردن سطح کیفی سایت و مطالبشون باشن .
در ضمن از آقا فرهاد و دوستانی که ایدهای خوب برای طراحی و ساخت یک فلزیاب خوب دارند اگه مایل باشین با کمک هم میتونیم به یک نتیجه خوب برسیم .
با تشکر هوایی
با سلام به دوست عزيز.....از نظرتون نهايت تشكر.....همونطور كه گفتم اين مدارات براي افراد تازه كاره...خودمم كه شروع كردم از همين مدارات شروع كردم...در ضمن ايني كه دارين ميگين پستامو دارم بالا ميبرم خودتون فكر كنين ببين اين نظريه شما با عقل جور در مياد...من پستامو بالا ببرم كه چي بشه....:confused:
با اينيكه گفتين با همكاري هم يه مدار طراحي كنيم من موافقم....اگه دوستان موافقند اعلام كنند كه يه پست جدا باز كنيم...........:eek:k:

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: ali m.g

امیر1

کاربر
2011-05-02
3
0
سلام دوست من میخام ماینر4رو بسازم به نظرت چه جوره یعنی در عمق 3متری میتونه یه فلز به قطره 50سانتی رو بزنه طلا یا مس
قطعاتش چی پیدا میشه ممنون میشم کمکم کنی
تشکر بخاطر همه ی زحماتت

fabienmartin

کاربر
2010-05-21
121
476
Shiraz
با سلام. من در مورد کویل دستگاه سوال دارم. این سیم شیلد که گفته باید دور کویل بکشیم به چه دلیل هستش؟ و چه نمونه سیم شیلد باید استفاده کنیم؟( من چند ورق شیلد که دورکابل پیچیده شده را امتحان کردم ولی لحیم نمیگیره؟ ) کسانی که این کویل را پیچیدند چه کاری کرده اند من را هم راهنمائی کنند؟ آیا نیازی هست که این شیلد به برد وصل بشه؟

آخرین ویرایش:
بالا