آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

اساتید موبایل لطفا جواب بدهند ؟

rw1345

کاربر
2007-03-09
122
104
ایا تا به حال شده که یکی با موبایلش به شما زنگ بزند قبل از اینکه شما جوابش رو بدهید صدای طرف مقابل هنگام زنگ خوردن از گوشیتون به گوش برسد . ؟​

hessam-gsm

کاربر
2008-12-31
8
13
دوست گرامی نه اینجور چیزی امکان نداره ولی اینو بگم بعضی از شرایط که خط رو خط می افته این اتفاق می افته اونم صدای طرف نیست یکی دیگه هست

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,827
ایران
دوست عزیز یعنی قبل از اینکه شما گوشی را بردارید صدای طرف بیاد؟؟
نه چنین چیزی امکان نداره مگر اینکه منشی تلفنی یا برنامه ای فعال باشد که قبل از برداشتن گوشی خودش فعال شده و گوشی را بردارد.
مدل گوشی شما چی هست؟ لطفا در قسمت پرسش و پاسخ مدل گوشی خود سوالتان را مطرح کنید

rw1345

کاربر
2007-03-09
122
104
با سلام . مدل سونی z5 بله خودم هم باورم نمی شد یه شب خواستم از شر مشتریان که بی خیر بودند گوشی رو روی سایلنت یا همان بی صدا قرار دادم ساعت 1 شب توی اتاق تنها خوابیده بودم که یکی داره صحبت می کند بقیه رو خودتان حدث بزنید از خواب پریدم دیدم صدا از گوشی است یکی میگه بابا گوشی رو بردار حالا چه وقت خوابه ...... غیر ممکن است گوشی در حال زنگ زدن صدای طرف رو بشنوی بعد امتحان کردم درست است یه نکته با خط های ثابت نمی شود صدا نمی اید ولی خیلی بده چون هرچه که بد بی راه رو قبل از جواب دادن می شنوی باید به روی خودت نیاوری ممنون

majid33m

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2006-12-06
460
1,570
esfahan
دوست گرامی من این مسئله در زمانی که سیستم کالر ایدی راه اندازی نشده بود روی گوشی های نوکیا زمانی که بلوتوث فعال بود وقتی طرف مفابل تماس می گرفت با زدن سایلنت میتوانستید صدای طرف مقابل را بشنوید قبل از بر قراری ارتباط

O-M-I-D

کاربر
2009-02-26
27
25
Tehran
سلام

چنین چیزی امکان نداره شاید اتفاقی دستتون خورده باشه یا شاید هم خواب دیده بودین :eek:k:​

dez

کاربر
2010-07-28
5
10
امکان شنود در صورت خاموش بودن گوشی شما میباشد.یعنی وقتی گوشی شما خاموش میباشد در صورت وجود سیم کارت روی گوشی میتوان تمام حرفهای شما و صدای محیط را شنود کرد.
اما امکان شنود شما قبل از برقراری تماس امکان پذیر نمی باشد.

مصطفی رحمانیان

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
با سلام . مدل سونی z5 بله خودم هم باورم نمی شد یه شب خواستم از شر مشتریان که بی خیر بودند گوشی رو روی سایلنت یا همان بی صدا قرار دادم ساعت 1 شب توی اتاق تنها خوابیده بودم که یکی داره صحبت می کند بقیه رو خودتان حدث بزنید از خواب پریدم دیدم صدا از گوشی است یکی میگه بابا گوشی رو بردار حالا چه وقت خوابه ...... غیر ممکن است گوشی در حال زنگ زدن صدای طرف رو بشنوی بعد امتحان کردم درست است یه نکته با خط های ثابت نمی شود صدا نمی اید ولی خیلی بده چون هرچه که بد بی راه رو قبل از جواب دادن می شنوی باید به روی خودت نیاوری ممنون
مشابه همین مطلب چند هفته پیش برای من پیش اومد
گوشی من نوکیا 7610 هست ،،،،،،من خوابیده بودم و تلفن زنگ خورد
هیچ منشی یا سیستم دیگه ای هم نداشتم
خود به خود گوشی برداشته شد و تقریبا 2 دقیقه مکالمه وصل بود من فقط در تاریکی از دور می دیدم که صفحه موبایلم روشن است
تا صبح هم نگاهش نکردم
صبح که به گوشی نگاه کردم دیدم قفل شده
باطری را کشیدم و روشن کردم
یک شماره عجیب با 0044 شروع می شد
احساس کردم این شماره گوشی من را هک کرده و یا هر چیز دیگر
به هر حال شاید این دوستمان با یک همچین موردی روبرو شده
همیشه یادتان باشد متاسفانه اربابان تکنولوژی همیشه راههای سو ء استفاده و شنود را در سیستم های ساخت خودشان را اعمال می کنند

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,827
ایران
امکان شنود حتی بدون سیم کارت مخصوصا در گوشی های سیمبیان وجود دارد دوستان اما نه به این شکل. ولی به هر حال نر خاصی در این مورد ندارم :)

بالا