آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

هنگ کردن مادربورد gigabayt مدلGA-K8NS

رضااصغری

کاربر vip
کاربر
2012-11-17
213
1,629
شهرستان سرخس
باسلام دوستان چندوقتیه که سیستمم درحین کار مخصوصا اگر دوکار انجام دهم هنگ کرده وصدای ضعیف جیک که هرچندثانیه مزند از داخل هارد شنیده میشود وهارد رانمیشناسد باریستارد هم هارد را نمیشناسداما اگر باطری سکه ای رابردارم وبعد چند دقیقه هارد راشناخته بالا می آید اکنون این حالت زیاد شده واز قبل اکنون کند تر کار میکنداگر ویندوز عوضکنم تا یه هفته خوب کار میکند تاحال هارد رم خازنهای باد کرده اطراف سیپیوو بایاس کردم کابلهای دیتا راتعویض کرده ام لطفا برای برطرف کردن عیب راهنمایی کنید

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Yek.Doost

digital84

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
vip افتخاری
کاربر
2006-10-03
376
4,977
اصفهان
باسلام دوستان چندوقتیه که سیستمم درحین کار مخصوصا اگر دوکار انجام دهم هنگ کرده وصدای ضعیف جیک که هرچندثانیه مزند از داخل هارد شنیده میشود وهارد رانمیشناسد باریستارد هم هارد را نمیشناسداما اگر باطری سکه ای رابردارم وبعد چند دقیقه هارد راشناخته بالا می آید اکنون این حالت زیاد شده واز قبل اکنون کند تر کار میکنداگر ویندوز عوضکنم تا یه هفته خوب کار میکند تاحال هارد رم خازنهای باد کرده اطراف سیپیوو بایاس کردم کابلهای دیتا راتعویض کرده ام لطفا برای برطرف کردن عیب راهنمایی کنید

با سلام
دوست عزیز شما مشکلتون رو چرا چند جا مطرح میکنید مگه این آدرس پست 15 مربوطه به شما نیست ؟

http://www.irantk.ir/irantk8202-2/#post165570

رضااصغری

کاربر vip
کاربر
2012-11-17
213
1,629
شهرستان سرخس
سلام عزیزم منو ببخشید قبلی را مشترک نشده بودم هرچی تو سایت گشتم پیداش نکردم نکه تازه کارم به مشکل بر میخورم باخود ورانداز کردم شاید قبلی در سایت ثبت نشده این بود که دوباره مطرح کردم الان هم نمی تونم پست قبلی را پیدا کنم ازروی لینک شما پیداش کردم باتشکر

آخرین ویرایش:

tahaali9095

مدیر تعمیرات مانیتور LED ، LCD ، CRT و پلاسما
مدیر تالار
2012-01-26
4,611
26,867
مشهد
سلام
اینکه میگید با انجام 2 کار سیستمت هنگ میکنه بر میکرده به ویندوزت، میگی ویندوزم عوض کردی بازم اینجوری شده ، اگه به سی دی ویندوزت مطمئنی پس برو سراغ هاردت، پس با یه هارد درست درمان تست کن بازم اگه مشکل داشتی برو سراغ پاورت، ببین وات مصرفی سخت افزارات با وات پاورت میخونه، یعنی اگه وات مصرفی سخت افزارات X بودش باید وات پاورت X+100 باشه.

kaveh.21

کاربر
2011-10-25
120
605
شاهی در طبرستان
با درود دوست من
در اینجا ممکنه چند حالت باشه
1- مشکل از مادربرد باشه اگه تمامیه خازن های ورم کرده را تعویض کردی با دقت بیشتری به خازن های دور چیپ شمالی و سی پی یو نگاه کن حتما کمی ورم داره
2- مشکل از خود هاردت باشه دوست من حتما با یه نرم افزار بد سکتور گیری کن و اگه میتونی LOW LEVEL FORMAT کن
3- احتمال اینکه از پاور باشه هم هست

رضااصغری

کاربر vip
کاربر
2012-11-17
213
1,629
شهرستان سرخس
با درود دوست من
در اینجا ممکنه چند حالت باشه
1- مشکل از مادربرد باشه اگه تمامیه خازن های ورم کرده را تعویض کردی با دقت بیشتری به خازن های دور چیپ شمالی و سی پی یو نگاه کن حتما کمی ورم داره
2- مشکل از خود هاردت باشه دوست من حتما با یه نرم افزار بد سکتور گیری کن و اگه میتونی LOW LEVEL FORMAT کن
3- احتمال اینکه از پاور باشه هم هست

سلام دوستم خازنها را بادقت کنترل کردم وسه تا هارد وهم پاور عوض کرده ام یکی از دوستان سفارش کرد کابل پاور هارد را عوض کنم عوض کردم فعلا چند روزیه مشکل پیدا نکرده فعلا چند روز دیگه تست بزنم اگر موردی نداشت خدمت دوستان اعلام میکنم

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Yek.Doost

مهدی امجدی

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2009-12-25
2,476
19,505
ایران
با درود خدمت شما
دوست گرامی در وحله اول همیشه باید کابل دیتا و کابل برق را چک کرد و سپس موارد دیگر را بررسی کرد
مطلب دیگر این است که با توجه به کیفیت پایین کابل ها در ایران ، باید آنها را هر 2 یا 3 سال تعویض کرد وگرنه امکان دارد آسیب برساند
موفق باشید

بالا