آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

کسی که mms دریافت میکند هم باید پول بپردازد!!

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,827
ایران
با سلام خدمت دوستان

من چندوقت پیش که گفتند mms برای ایرانسل آمده خیلی مشتاق بودم که ببینم چجوریه. سریعا رفتم درخواست دادم که فعال بشه. در این مسیر به نکته های جالب برخوردم که گفتم اگر دوستانی که هنوز فعال نکردند بدونند بد نیست.

اولا که گفتند هیچ پولی دریافت نمیشه اما زمانی که رفتم درخواست بدم بعد از گرفتن چندین فتوکپی از مدارک و فرم گفتند هزار تومان باید بدی تا برات پست پیشتاز کنیم. یا اگر دوست داری 800 تومان بده تا برات فاکس کنیم. وقتی هم گفتم نباید پولی بگیرید گفتند آقا ما کاره ای نیستیم اگر میخوای فعال بشه باید این پول را بدی!!
بعد از دادن پول گفتند تا 48 ساعت آینده فعال میشه اما دقیقا یک ماه طول کشید تا فعال شد!!!!!!!!!!!!!!!!!

و بعد هم که فعال شد فهمیدم فقط به ایرانسل میشه mms فرستاد. تازه اصلا به سختی میره و باید چندین بار سند کرد که اگر دلش خواست بره. بعد از رفتن هم باید چندتا دعا بخونید تا برسه البته اگر دعاتون مستجاب بشه!!!!

از هم جالب تر این قسمت قضیه است. بجای رسیدن mms به صورت مستقیم به دست طرف فقط یک متن میرسه که داخل آن یک لینک و یک یوزر و یک پسوورد هست که شما باید این پسوورد و یوزر عجیب و چند رقمی را جایی یادداشت کنید بعد رو لینک کلیک کنید و با پرداخت هزینه اینترنت gprs وارد سایت مذکور شده و بعد یوزر نیم و پسوورد را وارد کنید و بعد محتوای mms را ببینید و اگر خواستید محتوای آن را دانلود کنید!!!!!!!!!!!!!!!!
یعنی اگر شارژ نداشته باشید نمیتوانید mms را ببینید!

اگر به این میگن mms ، که از خیلی وقت پیشتر همه ایرانسلیها داشتند کافی بود هر چی میخواستند تو یک سایت آپلود میکردند بعد لینکش رو به دوستشون sms میزدند و اون هم خودش میرفت بر میداشت مگه غیر اینه؟؟؟؟!!!!​

بالا