آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

بازنکردن ونشناختنDVD دردیویدی رایترLITEON

Nik andish

VIP+ افتخاری
کاربر
2011-10-27
1,262
13,134
Hamedan
به نام خدا
سلام دوستان دیویدی رایتر لایت آن روسیستم دارم چند سالیه داره کارمیکنه الان CDرومیاره ولی باDVD مشکل داره لنزش رو سرویس کردم جواب نداد البته من یه پنبه گوش پاک کن روکمی تینر10000 زدم به یه سرش بعدلنز رو باهاش پاک کردم وبا اون یکی سر که خشک بود رطوبت تینر رو سریع جمع کردم
این روش رولنزهای دستگاهDVDخانگی جواب داده بود اما اینجاجواب ندادآیاکار دیگه ای میشه براش انجام بدم؟درست شه؟
باتوجه به اینکه گرون شده کاش تعمیربشه ممنون ازتوجه شما
منتظرراهنمایی شماهستم
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: 0noff

مهدی امجدی

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2009-12-25
2,476
19,505
ایران
با درود خدمت شما
دوست گرامی ایراد از لنز میباشد که dvd را پخش نمیکند
نکته : چون شما با تینر 10000 لنز را پاک کردید فکر نکنم دیگه cd را هم باز کند تنها راه تعویض لنز میباشد دیگر با تینر لنز را تمیز نکنید
موفق باشید

sina99

کاربر
2013-01-27
1
0
سلام خسته نباشید
دی وی دی رم وقتی که روش DVD یاCD باشه درش بازوبسته میشه اماوقتی برداری درش بازنمیشه واسه همین مجبورم یه CD خام روش بذارم همیشه میتونین راهنمایی کنین ایرادچیه ؟

jaxtor

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2008-06-29
1,664
18,383
ببین عزیز اگه دیویدی رایترت سی دی میخونه و دی وی دی رو نمیخونه چهار تا چیز رو باید چک کنی اول لنز بعد فلت برای تمیز کردن لنز همیشه از گوش پا کن خشک استفاده کن به هیچ عنوان از تینر و الکل برای پاک کردن لنز استفاده نکن باید قبل از تممیز کردن لنز یخورده به راستای نور لنز نگاه میکردی و با یه پیچ گوشتی پتانسیومتر کنار لنز یخورده تنظیم میکردی تا نور در یه ارتفاع صاف منتشر بشه نه پراکنده بعد اگه بای کار و تمیز کردن با گوش پاکن خشک مشکلت حل نمیشد لنز و تعویض میکردی

بالا