آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

گلکسی ACE هنگ کردن هنگام تماس؟؟

همتا

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
کاربر +vip پلاس
کاربر
2011-08-13
1,886
6,818
کرمان
با سلام گوشی فوق هنگام تماس گرفتن هنگ می کنه قبلا وقتی تماس می گرفتم وقتی دم گوشم بود تصویر خاموش می شد ووقتی میاوردمش روبروم تصویر روشن میشد ولی الان هنگ می کنه وتا مموری را بندارم مشکلش حل نمیشه مموری را بک گوشی دیگه تست کردم مشکل نداشت فرمتش کردم فرقی نکرد گوشی را ریست کردم چندروز خوبه ولی تا نرم افزارروش نصب می کن یکی دوروز خوبه دوباره همین جور میشه درضمن اگر بخوام ورژن اندروئیدش رو ارتقاء بدم به 4چکارباید انجام بدم وبا پیام دادن هم مشکل دارم چطور می تونم چندتا پیام تویک پیام بفرستم مثلا6یا بیشترچون ازیکی یا ودوتا بیشتر میشه می ره رو پیام چند رسانه ای ازدوستان کسی می تون راهنماییم کنه باتشکر ازشما دوستان عزیزم

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: behnamp65

asad zargari

کاربر
2012-11-30
5
7
با سلام . گوشی شما تا فلش نخورد درست نمیشود و این کار را هم اگر خود به خوبی بلد هستید باید انجام بدهید و اگر نه باید بدید دست موبایل فروشان .البته ممکن هم هست که گوشی شما رم کم میآورد و با استفاده کردن نرم افزار های بخصوص می توانید این مشکل را حل نمایید.(اگر خود گوشی رو فلش نمایید احتمال بریک شدن یا همون سوختن موقت دستگاه خود میشوید)
----------------------------------------------------------
برای ریختن آندروید 4 یا همون بستنی حصیری باید ابتدا گوشی خود را روت و سپس ریکاوری مربوط به گوشی خود را نصب نمایید.و بعد بوت لودر آن را باز نمایید . هسته ics مربوط به گوشی خود را فلش نمایید.سپس یک رام کاستوم آندروید 4 که با هسته فلش شده و گوشی شما تطابق دارد از طریق ریکاوری نصب نمایید.

همتا

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
کاربر +vip پلاس
کاربر
2011-08-13
1,886
6,818
کرمان
سلام درمورد پیامهام چکار کنم آیا راه حلی هست که مثل سونی اریکسون ری هرچی متن پیام طول کشید ارسال کنه وبه چند رسانه ای تبدیل نشه باتشکر

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: behnamp65

همتا

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
کاربر +vip پلاس
کاربر
2011-08-13
1,886
6,818
کرمان
سلام یک نرم افزار پیدا کردم به نام GO SMSکه مخصوص گوشی هایی هست که این مشکل را دارند وبا نصب اون به راحتی می تونم که پیام هرچقدر هم که طولانی باشه بفرستم امید وارم موفق وموید باشید...

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: mazy
بالا