آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

تبدیل فایل pcb به pdf

m-j

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2009-04-15
837
2,828
با سلام خدمت دوستان و اساتید گرامی
من یک فایل pcb دارم که می خوام اون ها رو به فایل pdf تبدیل کنم آیا کسی از دوستان هست که بتونه این کار رو برام انجام بده؟؟ لازم به ذکر هست این فایل ها با نرم افزار آلتیوم کشیده شده.
این هم لینک دانلود: Download prt.rar

آخرین ویرایش:

reza_476

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2009-10-19
4,007
45,266
ایران
با سلام، در ابتدا فایل pcb مورد نظر را در محیط برنامه پی سی بی که باز کردی بکمک برنامه paint ویندوز از آن یک عکس بگیر و سپس توسط برنامه های تبدیل فایل پی دی اف آن عکس را تبدیل به فایل pdf بکن.

m-j

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2009-04-15
837
2,828
با سلام، در ابتدا فایل pcb مورد نظر را در محیط برنامه پی سی بی که باز کردی بکمک برنامه paint ویندوز از آن یک عکس بگیر و سپس توسط برنامه های تبدیل فایل پی دی اف آن عکس را تبدیل به فایل pdf بکن.

دوست عزیزم من نرم افزار های طراحی مدار چاپی رو ندارم . اگر داشتم که دیگه اینجا درخواست کمک نمی کردم . چون رشته ام اصلا" الکترونیک نیست بنابراین این نرم افزارها بکارم نمیاد .اون فایل ها رو هم از یکی از دوستانم گرفتم و چون می خوام با روش پرینت - اتو اون رو بسازم نیاز به فایل pdf دارم .
اگر شما نرم افزار مورد نظر رو دارید ازتون خواهشمندم این حقیر رو یاری بفرمایئد.
با تشکر

reza_476

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2009-10-19
4,007
45,266
ایران
فایل پی سی بی شما تحت چه فرمتی است؟

SYBOT

کاربر
2009-09-21
225
342
سلام
ایمیل بدی اینکار را برات انجام میدم ولی لازمه بدانی که PCB ات بدون TRACK و ناقص است.

m-j

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2009-04-15
837
2,828
سلام
ایمیل بدی اینکار را برات انجام میدم ولی لازمه بدانی که PCB ات بدون TRACK و ناقص است.

براتون pm کردم
راستی چرا تراک های مدار ناقص هست؟؟

بالا