آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مدار جلوگیری از اتصال کوتاه پاور

Zirnevis

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2007-08-21
523
3,679
شیراز
سلام خدمت اساتید گرامی
من یه منبع تغذیه کامپیوتر رو به منبع نغذیه آزمایشگاهی تبدیل کردم می خواستم خروجی رو جوری تغییر بدم که مثل منبع تغذیه های اماده که در صورتی که اتصال کوتاه در خروجی بوجود بیاد مشکلی براشون پیش نمیاد منبع تغذیه منم به همین شکل باشه . ممنون میشم راهنمای بفرمائید

iranvich63

کاربر
2012-03-24
321
2,081
سلام دوست عزیز
تا اونجا که من اطلاع دارم اکثر پاورهای جدید مدارات کنترل شدت جریان (Over Current Protection) و افزایش ولتاژ (Over Voltage Protection) و اتصال کوتاه (Short circute Protection) و حتی افزایش دما البته در مدلهای برتر را دارند.
فکر نمیکنم لازم باشه نگران این موضوع باشید.

reza_476

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2009-10-19
4,007
45,266
ایران

gadraj

معاون مدیر کل
معاونت انجمن
2007-05-09
5,023
106,542
سلام خدمت اساتید گرامی
من یه منبع تغذیه کامپیوتر رو به منبع نغذیه آزمایشگاهی تبدیل کردم می خواستم خروجی رو جوری تغییر بدم که مثل منبع تغذیه های اماده که در صورتی که اتصال کوتاه در خروجی بوجود بیاد مشکلی براشون پیش نمیاد منبع تغذیه منم به همین شکل باشه . ممنون میشم راهنمای بفرمائید

با سلام :
به شرطی که { در تغییراتی که برای تبدیل به منبع تغذیه ازمایشگاهی } در پایه های کنترل جریان ایسی PMW تغییرات نداشته باشید !!! نیازی به مدارمحدود کننده اضافی برای خروجی نخواهد بود { در مدار استاندارد تعبیه شده است } در صورت تغییرات در پایه های فوق باید اعمال تغییرات را بزارید تا بیشتر بررسی گردد .
موفق باشید .

gadraj

معاون مدیر کل
معاونت انجمن
2007-05-09
5,023
106,542
سلام
آیا اسکرین مانیتور سامسونگ در تهران پیدا میشود ؟ چقدر؟
با سلام :
چه ربطی با عنوان این تاپیک دارد ؟؟؟؟
پست بلا محل شما بدلیل عدم رعایت قوانین حذف شد .

موفق باشید .

astanrobo

کاربر
2015-04-18
1
1
سلام
من هم نیاز به مدار محافظ در مقابل اتصال کوتاه رو دارم
یکی خودم طراخی کردم اما زیاد خوب نبود با اپ امپlm324

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: ghmb
بالا